Playstation 4 Slim Oyun Kolları Ortaya Çıktı

Sony oyun konsolları ile beraber piyasaya giren ilk markalardan biri olarak biliniyor. Playstation serisi ile beraber bu alanda bir ilke imza atan Sony, şimdilerde ise yeni nesil oyun konsolları ile gündeme gelmeye başlamıştı. Playstation 4 ile beraber bu alana giriş yapan Sony, yeni nesil oyun konsolları teknolojisinde de büyük bir başarı elde etmişti. Satış rakamlarına da yansıyan bu durum sonrasında Sony yeni nesil akıllı konsolları için yeni bir versiyon yayının yapılacağını da açıklamıştı. Sony tarafından yapılan açıklama sonrasında yeni nesil oyun konsollarının yeni versiyonları da merak konusu oldu.

Playstation 4 Slim Görseli Geldi

Bu noktada geçtiğimiz günlerde de Playstation 4 Slim için yeni bazı görüntüler yayınlanmıştı. Yayınlanan yeni görsellerle beraber Playstation 4 Slim’in hangi boyutlara sahip olacağı ve bunun dışında oyun konsolunun kutu içeriği de ortaya çıkmıştı. Büyük bir yenilik sunmasa da çok daha ince ve bunun yanında çok daha başarılı olacağı düşünülen Playstation 4 Slim konsollar için ise Sony henüz resmi bir açıklamada yapmamıştı. Tanıtım tarihine henüz bir süre daha olsa da Playstation 4 Slim hakkında her geçen gün yeni bir detayda ortaya çıkmaya başladı.

Playstation 4 Slim DualShock 4 Görseli Geldi

Yeni nesil konsolların yeni versiyonu olarak tanıtılacak olan Slim versiyon hakkında son ortaya çıkan detay ise oyun kolu oldu. DualShock 4 adı ile anılan oyun konsollarının yeni versiyonunun da görselleri de görüntülendi. 4K deneme videosunda kullanıcıların karşısına çıkan DualShock 4 Slim versiyon görüntüleri de beğeni topladı. Her ne kadar söz konusu kollarda çok daha farklı bir değişiklik olmayacağı da ortaya çıktı. Ortaya çıkan yeni detaylarla beraber çok daha kullanışlı hale gelecek olan yeni nesil oyun konsollarının kısa süre sonra da piyasaya çıkması bekleniyor. Konsolların piyasaya çıkış tarihi hakkında ise net bir bilgi henüz yok.

Popüler Haberler

İlgili Haberler