PlayStation 4 Pro’ya Ahşap Kılıf

Duyurulduğu Eylül ayından bu yana oyun severler tarafından büyük ilgi gören PlayStation 4 Pro‘yu farklı bir tasarımla kullanmak mümkün olacak. Ürettiği kaliteli kılıflar ile bilinen Toast bu sefer de PS4 Pro için ürettiği farklı kılıflarıyla oyun konsoluna ahşaptan üretilmiş gibi bir hava katıyor.

Eskiden oyun konsollarının popüler olmaya başladığı zamanlarda bu cihazlar şimdiki gibi siyah ve gri renkte ufak kutucuklar olarak sunulmuyordu. Konsollar eskiden daha renkli ve havalı bir görünüme sahipken zamanla şu anki standart renk seçenekli tasarımlarına kavuştular. Zaman içinde tıpkı akıllı telefon kullanıcılarının standart görünümü hareketlendirmek adına kılıflara yönelmesi gibi PS4 kullanıcıları da daha fazlasını talep etmeye başladılar. Bu durumda oyun konsolları için de farklı tasarımlarda kılıflar üretilmeye başlandı.

Şık Bir Aksesuar Olarak Kullanmak Mümkün

Ahşap kılıf ve kaplamalarıyla ün kazanan Toast, Sony’nin en çok tercih edilen oyun konsolu PlayStation 4 Pro’ya yöneldi. PS4 Pro’ya tam olarak oturan ahşap kılıf konsolun orijinalini de ahşaptan üretilmiş gibi gösteriyor. Dileyen kullanıcılar bu kılıfı 49 dolar satış fiyatı üzerinden satın alabilir. Ayrıca 5 dolar fark ödemeniz halinde kılıfın üzerine yazı yazdırabilmeniz mümkün. Toast kılıf bu sayede tercihinize göre şık bir aksesuar veya oyun sever bir arkadaşınız için yaratıcı bir hediyeye dönüşebiliyor.

Son olarak, Toast sadece PlayStation 4 Pro için değil PlayStation 4 ve Xbox One‘a özel kılıflar tasarladığını da belirtebiliriz.

Popüler Haberler

İlgili Haberler