PES 2017 Yepyeni Ekran Görüntüleriyle Büyüledi

3 senedir en büyük rakibi FİFA’nın gerisinde kalmaya başlayan efsane futbol oyunu PES, bu sene FİFA’nın “futbol değişiyor” kavramı ile piyasaya süreceği serinin yeni oyunu FİFA 2017’ye karşı yepyeni teknolojilerle oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Her sene olduğu gibi bu senede en merak edilen konu ise PES ile FİFA arasındaki yarışı bu kez kimin kazanacağı. Her iki oyunun da Sonbahar ayarlarında geliyor olması heyecanı daha da arttırırken iki oyun hakkında detaylarda yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı. Bu sene artık FİFA’nın gerisinde kalmayacağını belirten KONAMI ise yeni seri oyun hakkında sürekli yeni detaylar vermeye devam ediyor.

Oyun Motoru Bir Kez Daha Değişti

Geçtiğimiz sene oyun motoru konusunda değişikliğe gittiğini açıklayan firma yaşadığı değişime rağmen istediği etkiyi yine alamamıştı. Bunun üzerine ise bu sene bir kez daha oyun motorunun değişeceği açıklandı. Yapılan açıklamaya göre bu sene PES 2017 oyunuyla beraber Real Touch oyun motorunu göreceğiz. Oyuncular arasındaki etkileşimi çok daha fazla arttıracağı düşünülen yeni oyun motoru bu kez seyirciler konusunda da çok daha başarılı bir yapı ortaya koyacak. Tabi şuan için tüm bunlar bir iddiadan öte geçemiyor. Fakat iddiaları güçlendiren adımlarda gelmiyor değil. Zira KONAMI kısa süre önce PES 2017 için yeni görsellerde yayınladı.

İkinci Parti Görseller Daha Başarılı

Oyun hakkında aslında en büyük detayı veren oyun görsellerinin ikinci partisinde de KONAMI yine başarıyı yakalamayı başardı. Zira yayınlanan görsellerde özellikle grafik ve oyuncu hareketlerinin oldukça gerçekçi olması gözlerden kaçmadı. PES 2017 bu görsellerle beraber umutları da biraz daha fazla arttırmaya başladı. Yapılan açıklamada ise oyunun ruhunu yansıtan görsellerin ilerleyen dönemlerde giderek artarak daha da fazla paylaşılacağı belirtildi. Tüm bunlarla beraber PES 2017 serisinin bu sene için nasıl bir başarı elde edeceği de merak konusu oldu. Son gelen görsellerle beraber PES hayranlarının da umutları bir hayli arttı diyebiliriz. Tabi kesin bir şey söylemek için mutlaka en azından oyunun demosunu görmek gerekecek.

Popüler Haberler

İlgili Haberler