Overwatch İçin Yeni Karakter Tanıtıldı!

Oyun gündeminin son zamanlarından en çok konuşulan oyunlarından biri olan Overwatch, bildiğiniz üzere Blizzard tarafından geliştirilmekte olan bir oyun. Overwatch oyunu, ilk olarak açık beta sürecinde 9 Milyondan fazla kullanıcıya sunuldu ve büyük ilgi gördü. Son zamanların en çok oynanan online FPS oyunu olmayı başaran Overwatch, şimdi ise önemli bir güncelleme alacak!

Overwatch oyunu, FPS düzeyinde oynanan ve 21 farklı karakter ile sunulan bir oyun olduğunu biliyorsunuz. Ancak son günlerde çokça konuşulan Overwatch karakter ailesine gelmesi beklenen 1 karakter, yapılan açıklamalara göre artık kesin olarak oyuna ekleniyor. Bu karakterin ismi ise “Ana” olarak tanıtıldı.

Overwatch Ana Kimdir ve Özellikleri Neler?

Öncelikle bu oyunda her karakterin bir hikayesi ve özelliği bulunduğunu hatırlatalım. Ana karakteri ise en basit ve bilinmesi gereken hikayesi ise oyun içersin de bulunan Pharah karakterinin annesi olması özelliğidir. Ana karakterinin özelliği ise “support sniper” olarak kaydedildi. Yani bu karakter, uzak mesafeden takım arkadaşlarına “can basma” görevi gören bir özelliği sahip. Oyun dinamikleri arasında savaşmanın yanında bu “support” özelliğinin de büyük önemi olduğunu ve bu karakterler sayesinde maç kazanıldığının altını çizerek hatırlatalım.

Akla gelen ilk soru ise bu support işlemi nasıl olacak? Şimdiden yabancı forumlarda ve oyun portalların da konuşulan konulardan birisi ise kafaya nişan alındığında ne kadar can yenilemesi olacak? Hatta oyun içerisinde support sırasında Pharah karakterine özel bonuslar verip, vermeyeceği konusu şuan en çok tartışılan ve merak edilen konular arasında görülüyor.

Oyun dinamiğine önemli bir güncelleme getirecek olan Ana karakteri için Overwatch oyun hikayesi fragmanı paylaşıldığını ve bu fragmana hemen sayfanın aşağısından ulaşabileceğinizi hatırlatalım.

Overwatch; bilgisayarlarda, PS4 konsolunda ve Xbox One cihazlarında açık betada sunulmakta olduğunu ve Overwatch fiyatının 60 € üzerinden satıldığını hatırlatalım. Oyunu satın almak için birden fazla seçeneğiniz bulunuyor. İsterseniz Vatan, D&R ve Teknosa gibi mağazalardan direk oyun verilerini elde edebilir veya AralGame aracılığı ile internet üzerinden erişim hakkına sahip olabilirsiniz. Oyun şu anlık fiyat anlamında bir indirime gitmeyeceğini de belirtelim.

Popüler Haberler

İlgili Haberler