Metro 2033 15 Marta Kadar Steam’de Ücretsiz..

Steam, Metro 2033 oyununu 15 Mart 2021 tarihine kadar ücretsiz paylaşımda bulundu.

Metro 2033 Oyun Tanıtımı:

Kıyamet sonrası Moskova’nın paramparça metrosunda geçen Metro 2033, insanlığın kaderinin sizin ellerinizde olduğu yoğun bir yeraltı hayatta kalma hikayesidir.

2013 yılında dünya, neredeyse tüm insanlığı yok eden ve dünya yüzeyini zehirli bir çorak araziye dönüştüren kıyamet gibi bir olayla mahvoldu. Bir avuç kurtulan, Moskova yeraltının derinliklerine sığındı ve insan uygarlığı yeni bir Karanlık Çağ’a girdi.

Yıl 2033. Bütün bir nesil yeraltında doğdu ve büyüdü ve kuşatılmış Metro İstasyonu-Şehirler birbirleriyle ve dışarıda bekleyen mutant dehşetle hayatta kalmak için mücadele ediyor.

Sen yangından önceki son günlerde doğmuş, ama Yeraltı’nı büyütmüş Artyom’sun. Metro İstasyonu-Şehir sınırlarınızın ötesine hiç girmemiş olan bir kader olay, insanlığın kalıntılarını yaklaşmakta olan korkunç bir tehdide karşı uyarmak için Metro sisteminin kalbine çaresiz bir görev başlatır. Yolculuğunuz sizi metronun altındaki unutulmuş yer altı mezarlarından, eylemlerinizin insanlığın kaderini belirleyeceği yukarıdaki ıssız çorak arazilere götürür.

Ana Özellikleri:

  • Metro 2033, son teknoloji oyun bilgisayarları için mükemmel görseller sunmak için tam DX10 ve NVIDIA PhysX desteğine sahip, son teknoloji ile güçlendirilmiş sürükleyici, atmosferik bir birinci şahıs nişancı deneyimidir.
  • Sürekli korku içinde yaşayan parçalanmış bir toplumun günlük dehşetlerine tanık olun
  • Mutantların avlarını avladığı ve hayalet ruhların pusuda beklediği tünellerin karanlığına meydan okuyun
  • Sizi zehirli bir dünyadan ve orada dolaşan yaratıklardan korumak için gaz maskenize ve tüfeğinize güvenerek ıssız şehir yüzeyini keşfedin
  • Sinirinizi güçlendirin ve sizi bekleyen dehşetle yüzleşmeye hazırlanın

Dmitry Glukhovsky’nin uluslararası düzeyde en çok satan roman serisine dayanmaktadır.

Kaynak

Popüler Haberler

İlgili Haberler