Mafia 3 İçin Yeni Bir Video Daha

İlk oyunu ile Mafia dünyasını oyun dünyasıyla birleştiren oyun Mafia, ilk oyunun da yakaladığı atmosfer sayesinde kısa süre içerisinde kendisine ciddi bir hayran kitlesi oluşturmayı başarmıştı. Oyun dünyasında pek fazla benzeri olmayan bir yapıya sahip olmasıyla gündeme gelen başarılı yapım, bu başarısı sayesinde devam serisiyle oyunu bir seri haline getirmeye karar vermişti. Bu noktada oyun için yakın zaman sonra bir devam serisi gelmiş ve Mafia 2 piyasaya sürülmüştü. İlk oyunun hikayesine devam eden yeni seri ile beraber daha fazla başarı elde eden yapım şimdilerde ise Mafia 3 ile gündemde. Henüz geliştirilme aşamasında olan oyunun detayları da bir bir gelmeye başladı.

Ana Karakter İçin Video

Bu noktada daha önce birkaç video ver görselin paylaşıldığı oyun için şimdilerde de yeni bir video geldi. Yeni gelen videonun ise Mafia 3 oyununda kontrol edeceğimiz ana karakter olan Lincoln Clay ile ilgili olduğunu da belirtelim. Karakterimizin yaşamına ilişkin bir video olarak gündeme gelen yeni videoda aslında karakterimizin nereden hikayeye dahil olduğu gösteriliyor. Kendisine has bir tavra sahip olan karakterimiz için ufak detayların verildiği video ise birçok kişi tarafından da beğeni ile karşılandı. Videoda yer alan detaylarda oyuna ilişkin bazı ipuçları vermeye yetti.

Çıkış Tarihi 7 Ekim

Mafia serisine yeni bir hava getirecek olan serinin son oyunu için çıkış tarihi bilgileri de verildi. Verilen bilgilerle beraber uzun süredir beklenen oyunun 7 Ekim tarihinde raflarda yerini alacağı açıklandı. Sadece PC için değil bunun dışında konsollar içinde piyasaya sürülecek olan yeni oyunun 7 Ekim tarihinde çıkışından sonra çıkış DLC’si ve benzeri bazı eklentilerde alması bekleniyor. Fakat bu konuda yapım şirketinden henüz bir açıklama yapılmadı. Şuan için daha çok devam serisi olmayan yeni bir hikayenin oyunculara empoze edilmesine önem verildiğini de görüyoruz. Zira son dönemde oynanıştan çok Mafia 3 için bu konuda sızıntılar geliyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler