Sony’den 4 İçin Yeni Güncelleme Detayı

Teknoloji ve oyun devlerinden olan Sony’nin oyun alanında söz eden konsolu olarak bilinen PlayStation seneler boyu en fazla rağbet gören oyun konsolu olarak bilinmekteydi. Konu ile ilgili olarak gelen ifadelere göre Sony oyun konsolu adına detaylı bir geliştirme alanına girdiği ve bu düzenlemenin devam ettiği ifade edilirken Sony, oyun konsolu adına bir yeni güncellemeyi daha açıkladığı belirtiliyor.

PlayStation 4 adına çıkan güncelleme oyun konsolu kullanıcıları için daha çok tecrübe sağlamakta. En önemli görülen yeniliklerden biri ise ara yüzün yenilenmiş olması olarak görülüyor. Oyun severler bu duruma oldukça fazla ilgi gösterdiği belirtiliyor.

Ortaya çıkan yenilikler ile beraber klasörlerle ilgili olarak kullanıcılar çok daha pratik bir kullanım tahmin edilirken bunun dışında HDR aktif hale geldiği de bilinmekte. Bu konu oldukça Sony severleri sevindirmiş görünüyor. HDR üzerinden destek almak mümkün hale geldi fakat şunu hatırlatmakta fayda var ki desteği alabilmek için HDR destekli bir televizyona ihtiyaç duyulduğunu hatırlatmakta fayda bulunuyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler