GTA 5 Redux İçin Fragman Geldi

Oyun sektöründe bu zamanda kadar en başarılı olan serilerin başında GTA serisi geliyor. Özellikle son dönemde GTA 4 ve GTA 5 ile beraber yeni nesle geçen oyun serisi son olarak GTA 5 ile beraber başarısını da zirveye taşıdı. GTA 5 ile beraber büyük oranda başarı elde eden seri son olarak satış rakamlarıyla da oyun sektöründe rekor kırmayı da başarmıştı. Gerek kullandığı harita ile gerekse de grafikleri ile açık dünya oyunları arasında en başarılı oyunlardan biri olan GTA 5, her ne kadar çıkarılmasının üzerinden uzun zaman geçse de hala epey bir gündemde olduğunu da söylemek gerekiyor.

Mod Desteği Devam Ediyor

Oyunun bu kadar çok beğeni toplaması ve bu kadar çok konuşulmasının en büyük nedenlerinden biri de aslında oyunun mod desteği alması. Zira mod desteği sayesinde oyun hikayesi tamamlansa bile ekstra araçlar ve benzeri birçok ekstra objeyi kullanılabilir hale getiriliyor. Bu şekilde mod desteği sayesinde büyük oranda da konuşulan ünlü oyun hakkında sürekli olarak yeni modlarda yayınlanıyor. Oyun için yayınlanan yeni modlarla beraber daha da çok öne çıkan GTA 5 için son olarak ise dev bazı modlar yayınlanmaya da başlandı. Yayınlanan bu modlar arasında ise en çok merak edileninin Redux mod olduğunu da biliyoruz.

Redux Mod Fragmanı Geldi

Bununla beraber uzun süredir beklenen Redux mod sürekli olarak gündeme de gelmeye başladı. Son olarak geçtiğimiz günlerde yeni bir versiyonunun geleceği açıklanan modun sonunda beklenen fragmanız da yayınlandı. GTA 5 için yayınlanan yeni modla beraber oyuna birçok yeni özellik de ekleneceği de açıklandı. Oyuna eklenecek olan yeni mod ile beraber gerçeklik konunda rekor kıracağı da düşünülen GTA 5’in Redux modunun fragmanının da büyük oranda beğeni topladığını da belirtelim. Kullanıcılardan şimdiden büyük oranda beğeni kazanan modun Ağustos ayı içerisinde çıkmasının beklendiğini de belirtelim. Redux mod ile oyun ne derece değişecek orası merak konus

Popüler Haberler

İlgili Haberler