Fortnite 2.Bölüm 6.Sezonu Başladı..

Battle Royale oyunu Fortnite’ın 6. sezonu nihayet başladı. Fortnite’ı güncelleyen oyuncular, ikinci bölümün yeni sezonuna giriş yapabilecek.

Yeni sezonla birlikte oyuncular ilk defa sınırlı süreli bir modu tek başlarına deneyimleyecek. Bu özel modda oyuncular Ajan Jones’a gerçekliğin bir kez daha çökmesini engellemek için çıktığı yolculukta yardımcı olacak.

Yeni sezonda, beklenildiği üzere, Fortnite adasında küçük değişiklikler yapılıyor. Biraz daha yeşillenen adanın merkezine yeni bir kule ve köy inşa ediliyor. 

Getirilen yeni özellikle, vahşi hayvanlardan edindiğin ganimeti ve teknolojiyi kullanarak istediğin yerde kendi silahlarını üretebileceksin.

Yeni sezonda ünlü futbolcu Neymar’ın düzenlenecek bir etkinlikte bulunması bekleniyor.

İlkel Silahlar

Adada hayvanlar ortaya çıktı. Bir hayvan öldürdükten sonra eğer çantanızda Eğreti silah varsa, Hayvan Kemikleri ile etkileşime geçerek o silahın İlkel halini üretebilirsiniz. İlkel silahlar genellikle diğer silahlardan daha fazla hasar verir.

Klasik Silahlar

İlkel silahlara ek olarak Eğreti silahlar ile Klasik Pompalı Tüfek, Altıpatlar ve Taarruz Tüfeği gibi herkesin gözdesi tanıdık silahlar da üretebilirsiniz. Bu silahları üretmek için Hayvan Kemikleri yerine Mekanik Parçalara ihtiyacın olacak. Bu parçalarla üretilen silahlar genellikle diğerlerine göre daha isabetlidir.

Yaylar

Asırlardır kullanılan yaylar, hem menzile hem de çeşitli kullanım imkânlarına sahiptir. Önceki silahlar gibi yayların da Eğreti formu var ama diğer silahların aksine seçtiğiniz üretim yoluna bağlı olarak altı farklı yay elde edebilirsiniz.

Popüler Haberler

İlgili Haberler