FIFA 2017 İçin Yeni Güncelleme Yayınlandı

Futbol oyunları denildiğinde akla ilk gelen serilerden biri olan FIFA serisi EA Games’in en başarılı oyunlarından da biri olarak biliniyor. Rakibi PES serisini son oyunlarında iyiden iyiye geride bırakan FIFA serisinin bu noktada en son çıkış yapan FIFA 2017 serisi de yine farklı özellikleri ile beğeni toplamayı başarmıştı. Özellikle oyuna hikaye modunun gelmesi ve ilk defa bir futbol oyununda senaryo modunun kullanılması FIFA 2017 serisinin de bir hayli tercih edilmesini sağlamıştı.

Fakat her ne kadar birçok yeniliği olsa da son seri oyunda da birçok hata bulunması da dikkatlerden kaçmadı. Özellikle oyun içerisinde oluşan sorunlar nedeniyle kullanıcılardan sürekli yorumlar gelmesi üzerine ise EA Games ilk büyük düzenleme güncellemesini yayınladı.

FIFA 2017 Güncellemesi İle Gelen Yenilikler

İlk önce serinin yeni güncellemesinin ne gibi özellikleri kullanıcılara sunduğuna bakalım. Söz konusu güncelleme ile giderilen sorunlar şöyle sıralanıyor;

  • Oyun esnasında takım yönetimi bölümü güncellendi. Artık özel oyuncu pozisyonları bu menü üzerinden kullanılamayacak.
  • Takım oluştururken özellikle pozisyon uyumlarında yaşanan sorunlar giderildi.
  • FUT kategorilerinde düzenlemeler yapıldı.
  • Seçim ekranı üzerinde yaşanan sorunlar tamamen giderildi.
  • Oyun içerisinde futbolcularda yaşanan bug sorunları giderildi.
  • Senaryo modu kazanç sistemleri güncellendi.
  • Spiker seçimi için yeni güncellemeler yapıldı.
  • Otomatik pas atılmasına neden olan hata giderildi. Artık oyun içerisinde kendi kendine pas atan futbolcular olmayacak.
  • Defans konusunda iyileştirmeler yapıldı.

FIFA 2017

Yeni Güncellemeler Gelecek Mi?

Tüm bunlarla beraber merak edilen bir diğer soru ise yeni güncellemelerin devam edip etmeyeceği oldu. Özellikle FIFA 2017 hikaye modunda güncellemeler yapılması ve hikaye sezonlarının uzatılması yönünde birçok mesaj alan EA Games’in bu konuda yeni bir güncelleme kararı alıp almayacağı da en çok merak edilen konulardan bir tanesi.

Henüz bu konuda bir açıklama yok fakat yeni güncellemelerin yayınlanması ile beraber oyuna gösterilen ilginin artacağı gibi EA Games’in tepkilere göre yeni güncelleştirmelere yayınlamaya devam edeceği de düşünülüyor. Bir yandan da şimdiden yeni oyun serisi içinde iddialar gelmiyor değil. Bakalım bundan sonra FIFA 2017 serisinde nasıl değişiklikler yapılacak.

Popüler Haberler

İlgili Haberler