Epic Games Sürpriz Yaptı: Bu hafta 250 Liralık Ekstra Bir Oyun Daha Veriyor..

Epic Games tarafından her hafta, ücretsiz olarak bir oyun bazen iki oyun veriliyor. Bu haftanın oyunu Automachef olarak açıklanmıştı ve bu akşamdan itibaren ücretsiz olarak kullanıma açılacak.

Epic Games, bu hafta bir sürpriz yaptı: 250 TL değerindeki ekstra bir oyunu daha ücretsiz olarak veriyor. Bu oyun ise Saints Row: The Third Remastered oldu.

Saints Row: The Third Remastered oyununa buradan ulaşabilirsiniz ve 2 Eylül tarihine kadar hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Saints Row: The Third Remastered

Sana güçlerinin zirvelerindeyken Saint’leri kontrol etme ve bu güçlerle neler yapabileceğini gösterme şansı veriyor. Bu senin şehrin. Senin kuralların geçerli.

Geliştirilmiş grafikleriyle yeniden düzenlenen oyunda seks, uyuşturucu ve silah batağında boğulan günah şehrinin ta kendisi Steelport hiç bu kadar güzel gözükmemişti.

Stilwater’ı ele geçirdikten yıllar sonra Saints ayakkabıları, Saints enerji içecekleri ve sana yakın bir mağazadan bulabileceğin Johnny Gat oyuncak biblolarıyla birlikte Third Street Saints, sıradan bir sokak çetesinden tanınmış bir markaya evrildi. Saint’ler Stilwater’ın kralı olsa da bu kavuştukları ün dikkatleri üzerlerine topladı. Tüm dünyada piyonları olan efsanevi suç derneği Syndicate, gözlerini Saint’lere dikti ve haraç talep etmekte.

Syndicate’e diz çökmeyi reddederek, bir zamanlar gururlu bir metropolken Syndicate hakimiyetinde zorluklarla mücadele eden bir günah şehrine dönüşen Steelport’a savaşı getir. Bir tankla serbest düşüş yap, bir Meksika güreşçi çetesine uydudan hedeflemeli hava saldırısı düzenle ve iyi eğitilmli bir askeri güce karşı savaş. En garip oynanış hikayelerine sahip bu oyunda her şey mümkün.

Fitne İmha Silahları – Düşmanlarını yenmekle kalmaz. Aynı zamanda onları küçük düşürür. Savaş jetleri, insan fırlatan gülle arabaları ve şok edici yakın dövüş silahları; hepsi eğlencenin bir parçası.

Çılgın Karakter Kişiselleştirme – Dibi görmüş ünlülerden, maskesiz ninja korsanlara kadar en garip karakterleri yarat. Her günahkarın içinde bir Saint yatar. Bakalım kime dönüşeceksin?

On numara Eşli Oyun – Tek başına veya bir kankanla çevrimiçi oyna. Serbest düşüşe bir şans ver ve ağır silahlarla donatılmış Syndicate üssüne doğru çaresizce saldırırken ortağının havalı pikabına iniş yapmaya çalış. Yanında bir arkadaşın varsa Steelport’ta her zaman daha fazla eğlenirsin.

Tüm DLC’ler dahil – Üç genişletme görev paketlerinin hepsi ve orijinal sürüme ek 30’dan fazla DLC parçası.

Popüler Haberler

İlgili Haberler