Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunu: Rebel Galaxy

Epic Games tarafından, her hafta verilen ücretsiz oyun uygulaması devam ediyor. Bu haftanın ücretsiz olarak verilen oyunu 29TL değerinde Rebel Galaxy. Ücretsiz erişime açılan oyunu hemen kütüphanenize ekleyebilir ve ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Epic Games Store Haftanın Ücretsiz Oyunu:

Rebel Galaxy

Oyunu bugünden itibaren 19 Ağustos 2021 tarihi ve saat: 18:00‘e kadar Epic Games kütüphanenize ekleyebilir ve oyunun sahibi olabilirsiniz.

Double Damage Games tarafından hazırlanan oyun Rebel Galaxy, uzayda geçen bir RPG oyunu olarak dikkat çekiyor. 2015 yılında yayınlanan oyun, bir çok oyuncudan olumlu yorumlar almış bir oyun. 2019 yılında ayrıca Rebel Galaxy Outlaw isimli bir devam oyunu da yayınlanmıştı.

Rebel Galaxy Oyunu:

Rebel Galaxy, bilinen evrenin ucundaki tuhaf sakinlerle aksiyon dolu bir savaş, keşif, buluş, ticaret ve “pazarlık” oyunudur.Korsanlarla savaşacak, anormallikleri keşfedecek, uzaylılarla arkadaş olacak, savaş enkazlarını yağmalayacak, asteroitlerden kaynak çıkaracak ve yapıtları keşfedeceksiniz. Bu heyecan dolu uzay macerasında, düzenbaz bir iyi, kurnaz bir uzay tüccarı ya da güce aç bir korsan olarak yolunuzu seçin.

Önümüzdeki Hafta:

Epic Games tarafından önümüzdeki hafta ücretsiz olarak iki oyun verilecek; Void Bastards ve Yooka-Laylee. Oyunları 19-26 Ağustos 2021 tarihleri arasında hesabınıza ekleyebilirsiniz. 

Popüler Haberler

İlgili Haberler