Epic Games, Haftanın Ücretsiz Oyunu Erişime Açıldı..

Epic Games Store tarafından, her hafta ücretsiz oyun ve hediyeler verilmeye devam ediyor. Bu hafta, 49TL değerinde bir oyunu ücretsiz olarak veriliyor. Ücretsiz olarak erişime açılan oyunu hemen kütüphanenize ekleyebilir ve oyunun sahibi olabilirsiniz.

Epic Games Store Haftanın Ücretsiz Oyunları:

Bu hafta, bir oyun ücretsiz olarak veriliyor.

Aven Colony

Haftanın bu ücretsiz oyun ve eklentisini, 11 Kasım 2021 tarihi ve saat 19:00’a kadar Epic Games kütüphanenize ekleyebilir ve sahibi olabilirsiniz.

Aven Colony

Aven Colony ile insanlığın yeni yuvasını inşa et. Dünyadan çok uzakta, çöller, tundralar ve ormanlardan oluşan yabancı bir gezegen olan Aven Prime’ı keşfet. Aven Colony’de, insanlığın güneş sistemi dışındaki ilk yerleşiminin yöneticisi olacaksın. Yeni bir dünyaya yerleşmenin zorluklarının üstesinden gelirken küçük kolonilerini inşa edip genişleterek devasa, büyüyen şehirlere dönüştür.

Epic Games Önümüzdeki Hafta:

Epic Games tarafından önümüzdeki hafta ücretsiz olarak Epic Games paketi verilecek. Ücretsiz paket, Rogue Company Season Four Epic Pack olacak. Önümüzdeki haftanın hediyesini; 11 Ekim -18 Kasım 2021 tarihleri arasında hesabınıza ekleyebilirsiniz. 

Popüler Haberler

İlgili Haberler