Epic Games, Haftanın Ücretsiz Oyunu Erişime Açıldı..

Epic Games Store tarafından, her hafta ücretsiz oyun ve hediyeler verilmeye devam ediyor. Bu hafta, 28TL değerinde bir oyunu ücretsiz olarak veriliyor. Ücretsiz olarak erişime açılan oyunu hemen kütüphanenize ekleyebilir ve oyunun sahibi olabilirsiniz.

Epic Games Store Haftanın Ücretsiz Oyunları:

Bu hafta, bir oyun ücretsiz olarak veriliyor.

Among the Sleep – Enhanced Edition

Haftanın bu ücretsiz oyun ve eklentisini, 28 Ekim 2021 tarihi ve saat 18:00’a kadar Epic Games kütüphanenize ekleyebilir ve sahibi olabilirsiniz.

Among the Sleep – Enhanced Edition :

Birinci şahıs korku-macera oyunu Among the Sleep oyununda, iki yaşında bir çocuk olarak oynayacaksın. Gece yarısı gizemli seslere uyandıktan sonra karanlıkta seni rahatlatacak bir şey aramaya başlıyorsun.

Oyun; puanlama ve savaş sistemleri yerine atmosfer ve keşif mekaniği ile korku unsurlarını ele alıyor. Among the Sleep’te dünyayı algılamaya çalışan savunmasız ve ürkmüş bir çocuksun.

Epic Games Önümüzdeki Hafta:

Epic Games tarafından önümüzdeki hafta ücretsiz olarak bir oyun verilecek. Ücretsiz oyun, DARQ: Complete Edition olacak. Önümüzdeki haftanın ücretsiz oyununu; 28 Ekim -04 Kasım 2021 tarihleri arasında hesabınıza ekleyebilirsiniz. 

Diğer Haberler:

İnternetin Geleceği Olan METAVERSE Nedir? Yeni Dijital Evren Mi?

Dünya Genelinde, Oyun Oynayanların Sayısı 3 Milyarı Geçti..

AMD Radeon RX 6600 Ekran Kartı Piyasaya Sürüldü.. Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı..

Popüler Haberler

İlgili Haberler