Epic Games, Bu Hafta Sürpriz Bir Hediye Daha Veriyor..

Epic Games Store, her hafta ücretsiz olarak oyun ve hediyeler vermeye devam ediyor. Bu hafta, 149TL değerinde bir oyun paketi verileceği açıklanmıştı.

Ancak bu kesmemiş olacak ki, bir sürpriz yapılarak yanında 95TL değerinde ücretsiz bir oyun verildiği de duyuruldu. Ücretsiz olarak erişime açılan paket ve oyunu hemen kütüphanenize ekleyebilir ve sahibi olabilirsiniz.

Epic Games Store Haftanın Ücretsiz Oyunları:

Bu hafta, bir oyun paketi ile bir oyun ücretsiz olarak veriliyor.

Rogue Company Season Four Epic Pack

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure

Haftanın bu ücretsiz oyun paketini, 18 Kasım 2021 tarihi ve saat 19:00’a kadar ve ücretsiz verilen oyunu ise 16 Kasım 2021 tarihi ve saat 19:00’a kadar Epic Games kütüphanenize ekleyebilir ve sahibi olabilirsiniz.

Rogue Company Season Four Epic Pack:

Dördüncü sezona, özel ve ücretsiz Epic Games paketiyle merhaba de! Düşmanlarını ateş ve napalmla yakan patlayıcı uzmanı Rogue’lar Switchblade ve Scorch’u aç. Switchblade’in Inferno Imp kıyafeti ve 20K Battle Pass XP de ÜCRETSİZ olarak seni bekliyor!

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep:

A Wonderlands One-Shot Adventure’da kafataslarını parçala, ejderhaları yen ve golemlerle kapış. Fantastik elementler, eğlence ve aşırı miktarda büyülü ganimetle dolu bu apayrı hikâyeyle, her şeyin başlangıcı niteliğindeki 2013 yılında çıkmış ve herkesçe sevilen bu görevin deneyimini yaşa!

Epic Games Önümüzdeki Hafta:

Epic Games, önümüzdeki hafta oldukça cömert davranacak ve tam 3 oyunu ücretsiz olarak verecek. Haftaya verilecek ücretsiz oyunlar şunlar:

  • Guild of Dungeoneering
  • KID A MNESIA EXHIBITION
  • Never Alone (Kisima Ingitchuna)

Önümüzdeki haftanın oyunlarını; 18-25 Kasım 2021 tarihleri arasında hesabınıza ekleyebilirsiniz. 

Popüler Haberler

İlgili Haberler