Epic Games, Bu Hafta 3 Hediye Birden Veriyor!

Epic Games tarafından her hafta ücretsiz olarak verilen oyunlar ve hediyelerde bu hafta, 3 farklı hediye veriliyor. Kaçırmadan alın!

Ücretsiz olarak erişime açılan haftanın hediyelerini hemen kütüphanenize ekleyebilirsiniz ve ücretsiz bir şekilde sahibi olabilirsiniz.

Epic Games Store Haftanın Hediyeleri:

Epic Games tarafından bu hafta ücretsiz olarak 3 hediye birden veriliyor:

Haftanın ücretsiz oyunlarını ve paketini, 10 Mart 2022 tarihi ve saat 19:00’a kadar Epic Games kütüphanenize ekleyebilir ve bu hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

1. Black Widow: Recharged

Başrollerinde örümceklerin yer aldığı orijinal kült klasik, iki analoglu nişancı oyunu geri dönüyor! Black Widow: Recharged, Cadılar Bayramı için tam zamanında muhteşem görüntüler, güçlü yeni beceriler ve ödüllü video oyun müzikleri bestecisi Megan McDuffee’nin yeni orijinal oyun müzikleriyle modern zamanların oyun deneyimi için yeniden tasarlandı.

2. Centipede: Recharged

Nostaljik bir klasiğin geri döndüğü bu oyunda böcekleri patlatıp yüksek skorlar kovalarken Megan McDuffee’nin sürükleyici orijinal oyun müziklerine kendini kaptır. 30 benzersiz meydan okumada veya sonsuz arcade modunda tek başına veya bir arkadaşınla yerel eşli oyna.

3. Epic Slayer Kiti

Dauntless, Phoenix Labs’in geliştirdiği ücretsiz bir çevrimiçi aksiyon RYO’dur. Düzenli güncellemeler, dönemsel etkinlikler, yeni Behemoth’lar ve çok daha fazlası, zengin ve gelişen bir dünyada oynanıyor.

Şimdi hediye Epik donanım paketiyle gökyüzüne çık. 3 günlük VIP kulübü ve ilerlemeni hızlandırmak için bir miktar para ile her şeye hazır olacaksın!

Epic Games Önümüzdeki Hafta:

Epic Games, önümüzdeki hafta yine ücretsiz bir oyun ile karşımızda olacak. Haftaya verilecek oyun ise şu olacak:

Cities: Skylines : Klasik şehir kurma simülasyonunun modern bir versiyonu.

Önümüzdeki haftanın hediyesini; 10 Mart – 17 Mart 2022 tarihleri arasında hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Popüler Haberler

İlgili Haberler