Epic Games Bu Hafta 2 Oyunu Ücretsiz Veriyor!

Epic Games tarafından, her hafta verilen ücretsiz oyun serisi devam ediyor. Bu haftanın ücretsiz oyunlarının toplam değeri 125TL değerinde. Ücretsiz olarak erişime açılan oyunları hemen kütüphanenize ekleyebilir ve ücretsiz ödemeden oynayabilirsiniz.

Epic Games Store Haftanın Ücretsiz Oyunları:

Bu iki oyunu, 26 Ağustos 2021 tarihi ve saat: 18:00‘e kadar Epic Games kütüphanenize ekleyebilir ve iki oyunun sahibi olabilirsiniz.

Void Bastards, hem zekânı test edecek hem de nişancılığını imtihana tabi tutacak olan devrim niteliğindeki yeni bir strateji nişancı oyunudur. Void Ark’ın uyumsuz mahkûmlarına terk edilmiş uzay gemilerinde önderlik edebilir misin?

Yooka-Laylee, türün tecrübeli yapımcısı Playtonic imzalı yepyeni bir açık dünya platform oyunudur! Dost ikili Yooka ve Laylee destansı bir maceraya atılırken devasa, güzel dünyaları keşfet, unutulmaz bir karakter kadrosuyla tanış ve bir kasa dolusu parlak koleksiyon eşyası biriktir!

Önümüzdeki Hafta:

Epic Games tarafından önümüzdeki hafta ücretsiz olarak verilecek oyun; Automachef olacak. Oyunu 26 Ağustos – 02 Eylül 2021 tarihleri arasında hesabınıza ekleyebilirsiniz. 

Popüler Haberler

İlgili Haberler