Bulmaca Sevenlere Özel Yerli Oyun LVL

Pek çok alışkanlığın dijital platformlara taşındığı bir dönemde alıyoruz. Günlük hayattaki basit zevkler bir anda dijital ortamlarda karşımıza çıkıyor. Bulmaca severler de mobil cihazlarından, tabletlerinden bu tür oyunlara yönelmeye başladılar. Son zamanlarda ise bu kişiler için dikkat çekebilecek yeni bir yerli oyun sunulmuş durumda. Minimal ve farklı konsepte sahip LVL, eğlenceli ve etkileyici bir mobil oyun olarak kullanıcılarla buluşuyor.

Tamamen bulmaca meraklarının beğenisini kazanmak için hazırlanan LVL, Ertan Ünver önderliğinde bulmaca konseptli oyunlar geliştiren SquareCube tarafından tasarlandı. Oyunun öne çıkan özelliği 2 boyutlu bulmacaların 3 boyutlu bir platformda çözülmesi oluyor. Böylece LVL, kısa bir sürede bağımlılık yaratıp sizi gittikçe zorlaşan bulmacaları çözmeye teşvik ediyor. Oyun oldukça basit fonksiyonlara sahip. Bir küpün altı kenarında değiştirilebilir parçalar bulunuyor ve her bir kenarın karşısında aynı rengi sahip eşi bekliyor. Oyunun hedefi ise parçaları dilediğiniz gibi hareket ettirerek kenarlarda boşluk kalmaması. Küpü dilediğiniz gibi hareket ettirip kenarları çözebilir veya hangi parçaların nereye denk geldiğini belirleyebilirsiniz. Oluşturulan sadece tasarım sayesinde LVL, oyunculara kolaylık sunarken onları farklı düşünmeye iterek zeka pratikleri yapmalarını da sağlayacak.

Ücretli Oyunun Rağbet Görmesi Bekleniyor

150’den fazla bulmacanın yer aldığı oyunda 50’nin üzerinde de farklı seviyeler bulunuyor. LVL, kullanıcıların yaklaşık beş saat süren bir oynayış süresi sunuyor. 11 farklı dil desteği bulunan yeni oyun Android ve iOS kullanıcılarına ücretli olarak sunuluyor. LVL’nin, ücretli olmasına rağmen bulmaca oyunlarına ilgisi olan kullanıcılar tarafından rağbet görmesi bekleniyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler