Battlefield 1 İçin Yeni Haritalar Açıklanmaya Başladı

FPS oyunları denilince akla gelen ilk yapımlardan biri olan Battlefield elde ettiği başarıyla beraber artık en çok oynanan efsane oyun serilerinden biri olmayı başardı. İlk oyunu Battlefield 1942’den Battlefield Hardline serisine kadar hemen her oyunda çıtayı biraz daha yükselten seri, şimdilerde ise Battlefield 1 ile izleyicilerin karşısına geçmeye hazırlanıyor. Bu kez 1. Dünya Savaşını konu alacak olan oyun şimdiden ise yayınlanan görsellerle beraber serinin hayranlarını bir hayli heyecanlandırdı. Zira hem fuar için yapılan tanıtımda hem de son yayınlanan görsellerde oyunun bir hayli başarılı olacağı da ortaya koyuldu. Hemen her yeni gün yeni bir haberde yayınlayan EA Games, Battlefield 1 için son olarak 4 adet harita görseli paylaştı.

Akdeniz Görsellerde Ortaya Çıktı

Yayınlanan görseller ise aslında oyunun grafiklerinin ne derece tatmin edeceğini gösteriyor. Şimdiye kadar çıkarılmış olan Battlefield oyunlarının en başarılısı olacağı düşünülen Battlefield 1 için son yayınlanan harita görselleri de grafiğin yanı sıra oyunun hikayesini de ortaya çıkardı. Sadece bir cephede savaşmayacağımız birçok cephede savaş vereceğimiz oyunda yayınlanan ilk harita da İtalya’yı temsil eden bir Akdeniz görseli kullanıldı. Burada İtalya’yı mı kontrol edeceğiz bilinmez ama kesinlikle İtalya cephesinde bir savaş görüntüleyeceğiz.

Yeni Haritalar Gelmeye Devam Ediyor

Akdeniz’in yer aldığı haritanın yanı sıra bir diğer harita da Venedik Alplerini konu alacak olan Monte Grappa oldu. Savaşın oldukça kızıştığı bir ortam için paylaşılan harita en çok beğenilen görsellerden de biri oldu. Bunun yanında daha iki savaş haritası daha paylaşan EA Games, yakın zamanda tüm haritaların açıklanacağını da duyurdu. Yeni haritalarla beraber oyuna gösterilen ilgi de bir hayli artış gösterecek gibi. Zira görseller hem grafikler için detaylar verirken hem de oyunun içinde nasıl bir dinamik yer alacağını ortaya koyuyor. Beklentiler karşılanacak mı? Şu an için bunu bilmek ya da bunun hakkında yorum yapmak zor olsa da Battlefield 1 yapımının oldukça iddialı bir yapım olarak karşımıza çıkacağı kesin.

Popüler Haberler

İlgili Haberler