Formula 1 Türkiye GP Yarışı Şifresiz Yayınlanacak!

Bu hafta sonu düzenlenecek Formula 1 Türkiye GP yarışının; 3. antrenman turları, sıralama turları ve yarışı uydu yayını üzerinden ücretsiz olarak yayınlanacak..

Formula 1 ekipleri Türkiye’de. Bu hafta sonu 8-9-10 Ekim tarihlerinde, Formula 1 heyecanı İstanbul Park’ta yaşanacak. Türkiye’deki F1 yayıncısı S Sport kanalı, bu yarışı şifresiz olarak yayınlayacağını duyurdu.

Formula1 Rolex Turkish Grand Prix 2021 – İstanbul, heyecanı Cuma günü antrenman turları ile başlayacak. Cumartesi günü saat: 15.00’da sıralama turları yapılacak. Yarış ise pazar günü saat: 15.00’da düzenlenecek.

Formula 1 yarışları ülkemizde ücretli platformlarda yayın yapan S Sport üzerinden yayınlanıyor. S Sport tarafından yapılan son açıklamada, S Sport 2 kanalının Türkiye GP’ye özel olarak Cumartesi günü 09.00-19.00 ve Pazar günü 09.00-20.00 saatleri arasında uydu üzerinden şifresiz yayın yapacağı açıklandı.

Türkiye F1 yarış heyecanını yaşamak isteyen izleyiciler, Cumartesi günü 3. antrenman turlarını, sıralama turlarını ve Pazar günü yarışı izleyebilecek.

Geçen yıl Türkiye’de düzenlenen yarış, yılın en iyi yarışı seçilmişti. Lewis Hamilton, 6. sıradan başladığı yarışı kazanmış ve F1 2020 şampiyonluğunu ilan etmişti.

Bu yılki şampiyonluk yarışı çok çetin geçiyor. Hamilton ve Verstappen arasında 2 puanlık fark bulunuyor. Şampiyonluk yolunda önemli bir yarışa ev sahipliği yapacağız. İyi olan kazansın..

Popüler Haberler

İlgili Haberler