Yeni Mercedes C Serisi Türkiye’de.. Fiyatı ve Özellikleri Açıklandı!

Mercedes’in yenilediği C-Serisi Türkiye’de tanıtıldı. Tasarımı ve donanımı ile S-Serisine benzeyen yeni C-Serisinin lansmanı yapılarak satışa çıkarıldı.

Mercedes-Benz C-Serisi Türkiye’de lansmana özel Edition 1 AMG paketi, 204 beygir gücündeki 1.5 litre turbo benzinli motoru ve 9G-Tronic şanzımanla beraber 977.000 TL fiyat etiketi üzerinden satışa sunuldu.

Yeni Mercedes C-Serisi Edition 1 AMG paketiyle; elektrikli, ısıtmalı ve hafızalı ön koltuklar, iki bölgeli otomatik klima, 64 renkli aktif ambiyans aydınlatması, otomatik bagaj kapağı kapatma sistemi ve Keyless-Go, 19 inç çok kollu jantlar, AMG tasarımı gövde rengi bagaj üstü spoyler, Digital Light ve Kör Nokta Yardımcısı gibi özellikler sunuyor.

Yeni Mercedes-Benz C-Serisinin içerisine geçtiğimizde bizi S-Serisinden esintiler karşılıyor. Gösterge panelinde yüksek çözünürlüklü ve 12.3 inçlik bir LCD ekran bulunuyor. Orta konsolda ise Apple Carplay ve Android Auto destekli 11.9 inçlik dokunmatik bir multimedya ekran kullanılıyor.

Yeni C-Serisinde ikinci nesil MBUX (Mercedes-Benz Kullanıcı Deneyimi) bilgi-eğlence sistemi kullanılıyor. Güvenlik donanımlarında; DYNAMIC SELECT, adaptif uzun far yardımcısı, aktif fren yardımcısı, aktif şerit takip yardımcısı, bagaj vale kilidi, hız sabitleyici ve sınırlayıcı, konsantrasyon kaybı yardımcısı ve orta konsol hava yastığı gibi donanımlar yer alıyor.

Diğer Haberler:

Elektrikli BMW iX Türkiye’de.. Fiyatı ve Özellikleri Açıklandı!

Yeni 2021 Skoda Karoq Resmi Tasarım Çizimleri ile Tanıtıldı..

TOGG C-Sedan Modelinin Çalışmalarına Başlandı..

Popüler Haberler

İlgili Haberler