Xiaomi, MIUI 13 Arayüz Testlerine Başladı

Xiaomi tarafından hazırlanan, yeni MIUI 13 arayüzü hakkındaki detaylar belli olmaya başladı. Son paylaşılan haberlere göre, Xiaomi tarafından MIUI 12 arayüzü güncelleme çalışmaları durduruldu ve artık MIUI 13 arayüzü testlerine başlanıldı.

Xiaomi, Ağustos ayında MIUI 13 arayüzünü duyurabilir. Xiaomi’nin çeşitli yenilikler içermesi beklenen yeni arayüzünün, artık yapıları üzerine çalışmaya başladığını gösteren detaylar paylaşıldı.

Xiaomi, diğer üreticilerin aksine yazılım güncellemelerini günlük ve haftalık yayınlayan tek şirket konumunda. Dolayısıyla şirketin yeni bir arayüzü piyasaya sürülmeden önce bu beta testlerinde bazı yeni özellikleri keşfetmek mümkün.

Son paylaşılan haberlere göre, Xiaomi’nin en son MIUI 12 yapısı 21.7.5 yapı numarasıyla piyasaya sürüldü. Şirket son olarak 21.7.6 yapı numaralı bir güncelleme yayınlayacak. Bu 21.7.6 yapı numaralı son güncelleme, MIUI 13 arayüzünün ilk yapısı olacağı iddia ediliyor.

Xiaomi’nin bir sonraki arayüzü MIUI 13’te, her zaman olduğu gibi yine görsel değişiklikler sunması bekleniyor. Yeni arayüzün daha akıcı ve kusursuz bir kullanıcı deneyimi de getirmesi bekleniyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler