Xiaomi Black Shark 4S Pro: Ekim AnTuTu Listesinde Zirveye Yerleşti..

Antutu tarafından yayınlanan Ekim Ayı performans listelerine göre, Xiaomi Black Shark 4S Pro modeli en yüksek puanı alarak yeni şampiyon oldu ve listenin zirvesine yerleşti..

Xiaomi tarafından geçen ay piyasaya sürülen Black Shark 4S Pro oyun telefonu, güçlü rakiplerini geçerek listenin zirvesine yerleşmeyi başardı.

Black Shark 4S Pro modeli 875.902 puan ile birinci, nubia Red Magic 6S Pro modeli 856.179 puan ile ikinci ve iQOO 8 Pro modeli 844.078 puan ile üçüncü sırada yer aldı.

Listeye göre; şu anda paranın satın alabileceği en güçlü Android telefon hangisidir diye sorduğumuzda, karşımıza Black Shark 4S Pro modeli çıkıyor. Telefonun almış olduğu puan, yeni iPhone 13 Pro Max modelinin 843.813 puanını da geride bırakıyor..

Şampiyonu, Listenin dördüncü sırasında yer alan Black Shark 4 Pro ile kıyasladığımızda daha güncel bir işlemci sürümü olan Snapdragon 888 Plus yonga setini kullandığını görüyoruz.

Orta segment telefon listesine baktığımızda, Snapdragon 7 serisi yonga setini kullanan telefonların ilk beşte yer aldığını ve listenin çoğunluğunu da ele geçirdiği görüyoruz.

Orta Segment Telefon Listesinin zirvesinde, 565.462 puan alan ve Snapdragon 778G yonga seti kullanan iQOO Z5 modeli yer alıyor. İkinci sırada 533.806 puan alan Xiaomi Mi 11 Lite ve üçüncü sırada 518.467 puan alan Xiaomi Civi modelleri yer alıyor.

AnTuTu kıyaslaması yapılırken, dört temel alan dikkate alınıyor:

  • CPU
  • GPU
  • Bellek
  • Kullanıcı Arayüzü 

Her bir alandan gelen puanlar toplanıyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler