Samsung Galaxy M32, Fiyat/Performans Telefonu Olacak

Samsung’un popüler telefon modellerinden Galaxy M31’in yerini alacak yeni Galaxy M32 modelinin fiyatı belli oldu. Sunduğu özellikler ve fiyatıyla çok sevilecek bir telefon geliyor.

Samsung tarfından geliştirilen Galaxy M ve A serisi telefonlar, giriş ve orta segment telefon pazarında Çinli rakipleri ile mücadele ediyor. Özellikle M31, M51 ve A51, A71 modelleri yüksek satış rakamlarına ulaştı. Şimdi Galaxy M31’in yerini alacak M32 modeli Haziran ayının sonlarına doğru satışa çıkacak.

Samsung Galaxy M32 modeli, Mediatek  Helio G85 yonga seti kullanacak. Ayrıca 4GB ve 6GB Ram seçeneği ile 64GB ve 128GB depolama seçeneği sunacak.

Samsung Galaxy M32 modelinde; 6.4 inç büyüklüğünde, FullHD+ çözünürlükte, 90Hz ekran tazeleme hızınsa sahip Super AMOLED ekran kullanılıyor.

Telefonun ana kamerası 48MP, ultra geniş açılı kamerası 8MP, Makro kamerası 5MP ve Derinlik sensörü 5MP.

M serisinin en büyük özelliği yüksek kapasiteli batarya sunması. M32 modeli de 6000mAh batarya kullanıyor. Henüz netleşmese de telefonun hızlı şarj desteği de sunması bekleniyor.

Samsung Galaxy M32 modeli Hindistan’da yaklaşık 205 dolar fiyat ile satışa çıkacak. Ülkemizde satışa çıktığında vergilerden dolayı fiyat biraz daha fazla olacaktır. Yine de beklenti M31s modelinden uygun bir fiyat ile satılması yönünde oluşuyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler