Redmi Note 11 Serisi Bu Ay Tanıtılabilir..

Xiaomi tarafından, 2021 Yılının Mart ayında tanıtılan Redmi Note 10 serisi neredeyse 10 farklı model ile satılıyor. 2021 Yılının sonu yaklaşırken, yeni Redmi Note 11 serisi akıllı telefonların piyasaya sürüleceğine dair iddialar ortaya atıldı.

Redmi markasının CEO’su Lu Weibing, kişisel Weibo hesabında bu konuyla ilgili ima içeren bir paylaşımda bulundu. Redmi’nin oldukça yoğun bir ay geçireceğini belirten yönetici, konuyla ilgili çok fazla detay vermedi. Ancak gönderisinde dikkat çeken detay, Redmi Note 10 serisinin lansmanından bir fotoğraf paylaşması oldu.

Durumu değerlendiren birçok kullanıcı, bu fotoğrafı Redmi Note 11 serisinin duyurulacağına dair bir işaret olarak yorumladı.

Yeni tanıtılacak Redmi Note 11 serisinin; Redmi Note 11, Redmi Note 11 Pro ve Redmi Note 11 Pro Max olmak üzere üç model içermesi bekleniyor.

Redmi Note 11 serisinin teknik özellikleri hakkında henüz net bir bilgi yok. Ancak şirketin, yeni seride Amoled ekran ve 144Hz ekran tazeleme hızı kullanacağı iddia ediliyor. Ayrıca 120W hızlı şarj desteğine sahip olabileceği de belirtiliyor.

Bunun yanında, Redmi Note 11 serisinin temel sürümünde Dimensity 920 yonga seti ve en üst sürümünde Snapdragon 778G yonga setinin yer alacağına dair sızan haberler bulunuyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler