GTA Yenilenmiş Versiyonu 2022’de Geliyor! GTA Trilogy..

Güvenilir kaynaklar tarafından yapılan son paylaşımlara göre, GTA Trilogy Kore’de derecelendirildi. Bu durum, yapılan söylentilerin gerçek olduğunu gösteriyor.

Geçtiğimiz aylarda birçok kanal üzerinden yapılan paylaşımlarda, GTA serisin sevilen oyunları “Grand Theft Auto III , Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas” versiyonlarının yeniden geliştirdiğine dair haberler yapılmıştı. Artık bu oyunların Remaster versiyonlarının kesin olarak geleceğini söyleyebiliriz.

Konu hakkında, Rockstar Games tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. Ancak Kore’de oyunlar Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition ismi ile derecelendirildi. Yapılan derecelendirmeye göre paket 2022 yılında çıkış yapacak. Bazı kaynaklara göre, oyun 2021 Yılının Kasım ayında çıkacak.

Yeniden yapılanmaların Unreal Engine’de “yeni ve eski grafiklerin” bir karışımı kullanılarak geliştirildiği bildiriliyor. Ayrıca görsellerin klasik bir Grand Theft Auto oyununun yoğun şekilde değiştirilmiş bir versiyonunu olduğu belirtiyor. Yeniden yapılandırmaların mümkün olduğunca orijinal oyunlara sadık kaldığı söyleniyor. 

Popüler Haberler

İlgili Haberler