Google Pixel 6 Serisinin Tasarımı Sızdırıldı..

Google Pixel 6 Serisi akıllı telefonlar için yeni tasarım detayları ortaya çıktı. Serinin paylaşılan tasarımlarına baktığımızda radikal çizgiler kullanıldığı görülüyor.

Google Pixel 6 Serisinin, Google tarafından tasarlanan Whitechapel yonga seti kullanacağı açıklandıktan sonra, oldukça ses getiren bazı render görüntüleri paylaşıldı. Google Pixel 6 Serisine ait render görüntüleri, yaptığı sızıntılarla tanınan Jon Prosser’ın paylaşımı ile ortaya çıktı.

Google Pixel akıllı telefonlar; piyasaya ilk çıktığı yıllarda, iPhone telefonlara rakip olarak görülüyordu. Özellikle üstün kameraları ve yeni Android sürümlerini ilk alan telefon olması ile beğeni toplamıştı. Ama zamanla, serinin yeni modelleri beklentileri karşılamakta zorlandı ve telefona ilgi de azaldı. Şimdi ise Google Pixel Serisi, yeni modeli Pixel 6 ile sahalara geri dönmeyi planlıyor.

Google Pixel 6 ve Pixel 6 Pro olmak üzere iki model ile piyasaya çıkan telefonların Render görüntülerinde, iki tonlu renk tasarımı dikkat çekiyor. Telefonlarda; selfie kamera için delikli bir ekran ve ekran altı parmak izi sensörü yer alıyor. Arkada ise büyük bir yatay kamera çıkıntısı bulunuyor. Bu yatay kameralar; Pixel 6’da iki adet, Pro modelinde ise üç adet olacak. 

Popüler Haberler

İlgili Haberler