Epic Games, Haftanın Ücretsiz Oyunu Erişime Açıldı..

Epic Games tarafından, her hafta verilen ücretsiz oyun serisinde bu hafta; 32TL değerinde olan PC Building Simulator oyunu ücretsiz olarak veriliyor. Ücretsiz olarak erişime açılan oyunu hemen kütüphanenize ekleyebilir ve oyunun sahibi olabilirsiniz.

Epic Games Store Haftanın Ücretsiz Oyunu:

Bu hafta tek oyun hediye ediliyor;

PC Building Simulator

Haftanın oyunu PC Building Simulator, 14 Ekim 2021 tarihi ve saat 18:00’a kadar Epic Games kütüphanenize ekleyebilir ve oyunun sahibi olabilirsiniz.

PC Building Simulator :

PC’lerdeki sorunları tanılamayı, tamir etmeyi ve PC toplamayı öğrenirken kendi bilgisayar tamir etme girişimini kur ve geliştir. Gerçek lisanslı parçalar ve kapsamlı donanım ile yazılım simülasyonları ile kendi eksiksiz PC’ni planlayabilir ve hayata getirebilirsin.

Basit tanılamalardan ve tamirlerden tüm PC severleri kıskandıracak özel siparişlere ve butik üretimlere uzanan kendi PC imparatorluğunu kur. Gerçek rakiplerle dolu sürekli büyüyen pazarda nihayet en iyi PC’nin hayalini kurmayı bırakıp gerçekten o PC’yi toplayabilir ve 3DMark’ta ne sonuçlar verdiğini görebilirsin!

Önümüzdeki Hafta:

Epic Games tarafından önümüzdeki hafta ücretsiz olarak bir oyun ve bir eklenti verilecek. Ücretsiz oyun, bir zombi oyunu olan Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse olacak. Ücretesiz eklenti ise, Paladins Epic Paketi olacak. Önümüzdeki haftanın ücretsiz oyun ve eklentisini; 14-21 Ekim 2021 tarihleri arasında hesabınıza ekleyebilirsiniz. 

Popüler Haberler

İlgili Haberler