Epic Games, Haftanın Ücretsiz Oyunu Erişime Açıldı..

Epic Games tarafından, her hafta verilen ücretsiz oyun serisinde bu hafta; 69TL değerinde olan Europa Universalis IV oyunu ücretsiz olarak veriliyor. Ücretsiz olarak erişime açılan oyunu hemen kütüphanenize ekleyebilir ve oyunun sahibi olabilirsiniz.

Epic Games Store Haftanın Ücretsiz Oyunu:

Bu hafta tek oyun hediye ediliyor;

Europa Universalis IV

Bu haftanın oyununu, 07 Ekim 2021 tarihi ve saat 18:00’a kadar Epic Games kütüphanenize ekleyebilir ve oyunun sahibi olabilirsiniz.

Europa Universalis IV

Paradox Development Studio, ödüllü Europa Universalis serisinin dördüncü oyunuyla birlikte geri döndü. İmparatorluk kurma oyunu Europa Universalis IV, bir ulusu yıllar boyunca kontrol ederek üstün bir global imparatorluk kurmana olanak tanıyor. Ulusunu asırlar boyunca eşsiz bir özgürlük, derinlik ve tarihsel tutarlılık ile yönet. Zengin stratejik ve taktiksel derinliğe sahip olan bu destansı unvan macerasında gerçek keşif, ticaret, savaş ve diploması canlandırılıyor.

Önümüzdeki Hafta:

Epic Games tarafından önümüzdeki hafta ücretsiz olarak verilecek oyun ; PC Building Simulator olacak. Bu oyun ile PC’lerdeki sorunları tanılamayı, tamir etmeyi ve PC toplamayı öğrenebilirsin. Oyunu 07-14 Ekim 2021 tarihleri arasında hesabınıza ekleyebilirsiniz. 

Popüler Haberler

İlgili Haberler