Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunu: Among Us

Epic Games Store her hafta ücretsiz bir oyun sunuyor. Geçen haftadaki NBA 2K21 oyunun ardından, bu hafta “Among Us” oyunu ücretsiz olarak kullanıma açıldı.

Epic Games, her hafta bir veya birden fazla oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına hediye etmeye devam ediyor. Ücretsiz olarak belli süreliğine kullanıma açılan oyunlar, genelde başarılı oyunlar oluyor. Bunun yanında, bazan popüler ve isim yapmış oyunlar da hediye ediliyor. Geçen haftadaki NBA 2K21 oyunu gibi.

Bu haftanın ücretsiz oyunu, Among Us oldu. Bu ücretsiz oyunu 3 Haziran 17.59’a kadar hesabınıza ekleyebilirsiniz. Oyuna gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Among Us

Among Us Oyunu, 4-10 arası oyuncu ile çevrimiçi veya yerel WiFi üzerinden oynanarak, uzay gemisini kalkışa hazırlama oyunu. Ancak Mürettebattaki rastgele bir veya daha fazla oyuncu herkesi öldürmeye çalışan Sahtekârlar olabiliyor.

Mürettebat Üyesinin bir günü: Kazanmak için gemideki tüm görevleri tamamla fakat Sahtekârlara dikkat et! Cesetleri bildir ve Sahtekârın kim olduğuna karar vermek için acil durum toplantıları başlat. Doğru seçimleri yapacağını umuyoruz!

Sahtekâr olarak oyna: Kaos çıkar, sinsice etrafta dolaş ve suçu masum görgü tanıklarının üzerine yık! Kazanmak için tüm Mürettebatı öldürmen gerekiyor. Acaba bir sabotaj ustası mısın?

Özelleştirme: Nasıl oynayacağını kendin belirle! Daha çok Sahtekâr ve görev ekle, görüş mesafesini daralt ve daha fazlasını yap. Favori rengini, kıyafetini ve şapkanı seçerek tarzını yansıt.

Çapraz platform: PC, Android ve iOS arasında arkadaşlarınla oyna!

Popüler Haberler

İlgili Haberler