Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunları Kullanıma Açıldı

Epic Games tarafından her hafta ücretsiz olarak verilen oyunlarda bu hafta, iki oyun bulunuyor. Haftanın oyunlarını kütüphanenize ekleyerek hemen oynayabilirsiniz.

Epic Games Store tarafından bu hafta ücretsiz olarak verilen oyunlardan birincisi, 49TL değerindeki Obduction oyunu ve ikincisi ise 50TL değerindeki Offworld Trading Company oyunu oldu. Bu iki oyunu 22 Temmuz 2021 tarihini saat 18:00’a kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Aşağıdaki linkler üzerinden oyunlara ulaşabilirsiniz.

Obduction

Myst’i sunan bağımsız stüdyo Cyan’dan yeni bir bilim kurgu macerası. Sen bulutlu bir gecede gölün yanında yürürken, yıldızlı gökyüzünden görülmemiş, organik bir eser düşer ve açıklanamaz bir şekilde, izin istemeden seni evrenin bir ucuna götürür.

Obduction’ın tuhaf dünyaları; ancak sen araştırdıkça, keşfettikçe, ikna ettikçe ve ipuçlarını dikkate aldıkça sırlarını ortaya çıkarır. Sen, dünya dışı güzelliğin tadını çıkarırken ve esrarengiz manzaraları keşfederken, yaptığın seçimlerin önemli sonuçları olacağını unutma. Bu artık senin hikâyen.

Offworld Trading Company

Mars’ta koloniler kuruldu ve Dünya’nın ticari devleri bu yeni pazara hükmetmek için savaşıyor. Civilization IV’ün baş tasarımcısı Soren Johnson tarafından geliştirilen bu hızlı ekonomiyle ilgili gerçek zamanlı strateji oyununda kıran kırana bir mücadele var.

Haftaya Verilecek Ücretsiz Oyunlar:

Epic Games, haftaya yine iki oyunu ücretsiz olarak verecek. 22Temmuz ile 29 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz olarak şu iki oyun verilecek:

  • Defense Grid: The Awakening
  • Verdun

Popüler Haberler

İlgili Haberler