Epic Games Haftanın Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Epic Games Store tarafından her hafta ücretsiz olarak verilen oyunlarda, bu hafta iki oyun yer alıyor.

Epic Games, her hafta bir veya birden fazla oyunu ücretsiz olarak kullanıcılarına hediye etmeye devam ediyor. Ücretsiz olarak belli süreliğine kullanıma açılan oyunlar, genelde başarılı oyunlar oluyor.

Epic Games Store’da 39TL fiyattan satılan yarış türündeki oyun Horizon Chase Turbo ve 110TL fiyattan satılan aksiyon türündeki oyun Sonic Mania bu hafta ücretsiz.

Oyunları, 1 Temmuz 2021 tarihi ve Saat: 18.00’a kadar Epic Games’ten kütüphanenize eklerseniz, oyunlar tamamen sizin olacak.

Ayrıca, Epic Games haftaya  The Spectrum Retreat oyununu ücretsiz verecek.

Horizon Chase Turbo

Horizon Chase Turbo, 80’lere ve 90’lara damgasını vuran Out Run, Top Gear (SNES), Rush ve diğer benzer oyunlar gibi oyunlardan esinlenen bir yarış oyunudur. Bu oyun klasik arcade oynanışı yeniden yaratıyor ve sınırsız bir eğlence sunuyor.

Sonic Mania

Geçmişin ve geleceğin eksiksiz bir kutlaması. Eşsiz bölüm sonu canavarları, inişli çıkışlı 2D mekânlar ve eğlenceli klasik oynanış ile dolu yepyeni bir macera. Sonic Mania, 60 FPS’de çalışan 2D eksiksiz pikselli grafikler ile yüksek tempolu retro platform deneyimini geleceğe taşıyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler