Epic Games, Haftanın Ücretsiz Hediyeleri Erişime Açıldı..

Epic Games her hafta ücretsiz oyun ve hediyeler vermeye devam ediyor. Bu hafta, 150TL değerinde 1 eklentiyi ve 33TL değerinde 1 oyunu ücretsiz olarak veriliyor. Ücretsiz olarak erişime açılan hediyeleri hemen kütüphanenize ekleyebilir ve sahibi olabilirsiniz.

Epic Games Store Haftanın Ücretsiz Oyunları:

Bu hafta, 1 oyun ve 1 eklenti ücretsiz olarak veriliyor.

Paladins Epic Paketi (eklenti)

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse (oyun)

Haftanın bu ücretsiz oyun ve eklentisini, 21 Ekim 2021 tarihi ve saat 18:00’a kadar Epic Games kütüphanenize ekleyebilir ve sahibi olabilirsiniz.

Paladins Epic Paketi:

Paladins Epic Paketi şu 4 Şampiyonu anında açar: Androxus, Raum, Tyra ve Ying. Her rolden bir şampiyon seni bekliyor!Ayrıca 4 görünüm de açılır: Asil Androxus, Fatih Raum, Barones Tyra ve Aslanağzı Ying!

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse :

Yıl 1959 ve Punchbowl, PA şehri ilerlemenin ve ideal yaşamın merkezi. Yaşayanlara, kanunların görev üstündeki ölü bir insan için hiçbir anlam ifade etmediğini göster. Maggie, erkek arkadaşın geri döndü ve Punchbowl’da büyük sorunlar yaşanacak!

Epic Games Önümüzdeki Hafta:

Epic Games tarafından önümüzdeki hafta ücretsiz olarak bir oyun verilecek. Ücretsiz oyun, Among the Sleep – Enhanced Edition olacak. Önümüzdeki haftanın ücretsiz oyununu; 21-28 Ekim 2021 tarihleri arasında hesabınıza ekleyebilirsiniz. 

Diğer Haberler:

AMD Radeon RX 6600 Ekran Kartı Piyasaya Sürüldü.. Özellikleri ve Fiyatı Açıklandı..

2050 Yılına Kadar Dünyanın Yarısı Gözlük Takmak Zorunda Kalabilir..

Rockstar, GTA Trilogy Definitive Edition Remaster’ı Duyurdu.. Kaça Satılacak..

Popüler Haberler

İlgili Haberler