Epic Games Bu Hafta 2 Oyunu Ücretsiz Veriyor!

Epic Games Store tarafından, her hafta verilen ücretsiz oyun uygulaması devam ediyor. Bu hafta ücretsiz olarak iki oyun veriliyor.

Epic Games Store tarafından bu hafta ücretsiz olarak verilen oyunlardan Ironcast oyunu 25TL değerinde, diğer oyun Bridge Constructor: The Walking Dead ise 18.50TL değerinde. Bu iki oyunu 15 Temmuz 2021 günü, saat 18:00‘a kadar ücretsiz olarak Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games tarafından, bir sonraki hafta ise yine iki adet oyun ücretsiz verilecek. Önümüzdeki haftanın oyunları Obduction ve Offworld Trading Company olacak. Bu oyunları ise 15 Temmuz 2021 tarihinden itibaren ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bridge Constructor: The Walking Dead

Bridge Constructor’ın efsanevi ve zorlayıcı bulmaca oyun tarzı ile AMC’nin The Walking Dead’inin kıyamet sonrası yaşayan ölüler evrenini bir araya getiriyor. Yürüyen ölü sürüleri ve saldırgan insanlar karşısında yaşam mücadelesi veren bir gruba katıl. Kasvetli ortamlarda ve harabeye dönmüş binaların arasında köprüler ve başka yapılar inşa et. Daryl, Michonne ve Eugene gibi hayranların en sevdiği karakterlerle birlik ol ve dizinin ikonik araçları için güvenli geçitler yarat.

Aylakları ölümcül tuzaklara çekip felaketzedeleri güvenli bölgelere taşırken oynatılabilen seviye nesnelerini, patlayıcıları ve yemleri kendi avantajına kullan. Aylaklar yer çekiminin gücüne kurban giderken fizik temelli çılgınlığın ve karakter animasyonlarının keyfini çıkar.

Ironcast

H.G. Wells ve Jules Verne gibi Victoria dönemi bilim kurgu yazarlarından ilham alan Ironcast, şapka ve başlık giyen seçkin kadın ve erkeklerin devasa yürüyen savaş makinelerini kontrol ederek İngiliz İmparatorluğu’nun düşmanlarını yerle bir ettiği heyecan verici bir alternatif tarihte geçiyor! 1880’lerin Victoria Dönemi İngilteresi’ni savunmak için Ironcast adı verilen 7 metrelik yürüyen aracı kontrol et ve düşman Ironcast’in işgalci gücüne karşı koy.

Savaşlar, Ironcast’in çeşitli silahlarını ve sistemlerini çalıştıran kaynak düğümlerini üreterek yapılır. Bu düğümleri nasıl harcayacağını seçmelisin; düşmanlarını zayıflatıp imha etmek için saldırı amaçlı ya da yaklaşan yoğun silahlı saldırıdan şüpheleniliyorsa savunma amaçlı kullanabilirsin.

Popüler Haberler

İlgili Haberler