Epic Games, Bu Hafta 2 Oyun Birden Veriyor!

Epic Games tarafından, her hafta verilen ücretsiz oyunlar ve hediyeler devam ediyor. Bu hafta 2 oyun birden veriliyor. Unutmadan alın!

Ücretsiz olarak erişime açılan haftanın oyunlarını hemen kütüphanenize ekleyebilir ve bu oyunların sahibi olabilirsiniz.

Epic Games Store Haftanın Hediyeleri:

Epic Games tarafından bu hafta ücretsiz olarak 3 hediye birden veriliyor:

Bu haftanın ücretsiz oyunlarını, 30 Haziran 2022 tarihi ve saat 18:00’e kadar Epic Games Store kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

1. A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition

Fantasy Flight Games’in en çok satan strateji masa oyununun dijital uyarlamasıdır. Oyun sırasında oyuncular stratejik planlama, usta diplomasi ve askeri gücün bir kombinasyonu ile etkilerini Westeros’a yayarlar. Büyük Hanelerden biri olarak, güç kullanarak fethedecek, ittifaklar kuracak, kasaba halkınızı toplayacak mı yoksa kurnazca Demir Taht’a mı gideceksiniz?

2. En Çok Satan Car Mechanic Simulator serisi!

Car Mechanic Simulator 2018, arabaları tamir etmeleri, boyamaları, modifiye etmeleri ve sürmeleri için oyunculara meydan okuyor. Yeni Barn Find modülünde ve Junkyard modülünde klasik ve eşsiz arabaları bul. Hatta Car Editor’da kendi arabanı bile ekleyebilirsin. Arabayı tüm detaylarıyla ele alarak hayrete düşüren son derece ayrıntılı ve gerçekçi simülasyon oyununda tamir servisi imparatorluğunu kur ve büyüt.

Epic Games Önümüzdeki Hafta:

Epic Games Store, önümüzdeki hafta yine ücretsiz olarak iki oyun ile karşımızda olacak. Haftaya verilecek oyunlar ise şunlar olacak:

  • Geneforge 1 – Mutagen
  • Iratus: Lord of the Dead

Önümüzdeki haftanın ücrtesiz hediyelerini; 30 Haziran 2002-07 Temmuz 2022 tarihleri arasında hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Popüler Haberler

İlgili Haberler