Epic Games Bu Hafta 150TL Değerinde İki Oyunu Ücretsiz Veriyor

Epic Games Store, her hafta ücretsiz oyun vermeye devam ediyor. Bu hafta iki oyun ücretsiz olarak veriliyor. Oyunları hemen kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games Store tarafından bu hafta ücretsiz olarak verilen oyunlardan Mothergunship oyunu 99TL değerinde, diğer oyun Train Sim World 2 ise 49TL değerinde. Bu iki oyunu 05 Ağustos 2021 günü, saat 18:00‘a kadar ücretsiz olarak Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Mothergunship: Kendi silahlarını üreteceğin, dev bölüm sonu canavarlarıyla savaşacağın ve Dünya’yı fetheden robotik uzaylı donanmasını yeneceğin bir kurşun cehennemi FPS oyunudur. Yalnızca filonu düşünerek hayatta kalabileceğin, vahşi ve durmak bilmeyen savaşlarda ezici güce karşı savaş.

Train Sim World 2: Tren simülasyonunun evrimi! Bu gelişmiş devam oyunundaki yüksek hızlı hizmetlerde, uzun yük taşımacılığında veya dakik banliyö trafiğinde ikonik lokomotiflerin ustası ol ve özelleştirme araçlarıyla yaratıcılığını konuştur. Train Sim World 2’de lokomotifin başına geç.

Önümüzdeki Hafta: Epic Games tarafından, bir sonraki hafta ise yine iki adet oyun ücretsiz verilecek. Önümüzdeki haftanın oyunları A Plague Tale: Innocence ve Speed Brawl olacak. Bu oyunları ise 05 Ağustos 2021 tarihinden itibaren ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Popüler Haberler

İlgili Haberler