Epic Games 2 Oyunu Ücretsiz Veriyor!

Epic Games Store tarafından, her hafta verilen ücretsiz oyunlarda bu hafta iki oyun ücretsiz olarak veriliyor. Oyunları hemen kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games Store tarafından bu hafta ücretsiz olarak verilen oyunlardan Defense Grid : The Awakening oyunu 17TL değerinde, diğer oyun Verdun ise 32TL değerinde. Bu iki oyunu 29 Temmuz 2021 günü, saat 18:00‘a kadar ücretsiz olarak Epic Games kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games tarafından, bir sonraki hafta ise yine iki adet oyun ücretsiz verilecek. Önümüzdeki haftanın oyunları Mothergunship ve Train Sim World 2 olacak. Bu oyunları ise 29 Temmuz 2021 tarihinden itibaren ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Defense Grid: The Awakening, her beceri seviyesinden oyunculara hitap eden nihai kule savunma oyunudur. Bir düşman ordusu istilası yaşanıyor ve üssün etrafına stratejik olarak savunma kuleleri inşa ederek onları durdurmak oyuncuya kalmış durumda.

Verdun, Acımasız siper savaşı, yoğun saldırı ve savunma muharebelerinde seni ve manganı oyunun içine çekiyor. Verdun, özgün Birinci Dünya Savaşı ortamında geçen ve nadiren görülen bir savaş alanı deneyimi sunan ilk çok oyunculu FPS’dir.

Popüler Haberler

İlgili Haberler