Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
BRN Yazılım ve Internet Hizmetleri
Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
Osman Buran osman@teknonim.com
Editörler / Editors
Mesut Kaya mesut@teknonim.com
Kaan Durmaz kaan@teknonim.com
Yusuf Temelli yusuf@teknonim.com
Burak Arslan burak@teknonim.com
E-Mail
bilgi@teknonim.com
Hukuk Danışmanı / jurisconsult
Engin Yalçın
Reklam /  Advertise
reklam@teknonim.com
Adres
Evke Fleks Ofis
Panayır Mh. 505. Sk. No:1 D:32 Osmangazi / Bursa Türkiye
Telefon
+90 850 303 35 90
E-Mail
bilgi@teknonim.com
Yazılım
WordPress ile hazırlanmıştır.

Basın Bültenleri
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(bilgi@teknonim.com)

UYARI
Sitede yayımlanan haberler, köşe yazıları ve yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. teknonim.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy
© Copyrigth 2020 teknonim.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. teknonim.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar teknonim.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within teknonim.com. However, sometimes the teknonim.com uses third parties to process your information. teknopiksel.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the teknonim.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the teknonim.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the teknopiksel.com and its services. When you use teknonim.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the teknonim.com cookies section of our full Privacy Policy.

Hukuka Aykırılık Bildirimi
Firmamıza ait olan teknonim.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri bilgi@teknonim.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.