EISA Mobil İçin 2016 Yılının Enlerini Seçti!

Alacağımız bir ürün için önce çeşitli araştırmalar içerisine giriyor ve fiyat performans ürünü için çeşitli kriterlerde incelemeler yapıyorsanız, bu haber tam size göre! Her yıl gerçekleşen EISA tarafından seçilen enlerin telefonları, aradığınız kriterlere göre seçebileceğiniz telefon markaları için sizi fikir sahibi yapabilir!

Avrupa da gerçekleşen bu istatistiksel sonuç; Avrupa Görüntüleme ve Ses Derneği yani kısaltılmış adı ile EISA, en iyi özelliklere sahip cihazları sıralayarak fikir sahibi olmamıza yardımcı oluyor. Burada çeşitli kriterlere sahip olan sıralama sayesinde, farklı özelliklere ihtiyaç duyan her bireye uygun istatistikler bulunuyor. Yani siz uzun şarjlı bir cihaz işitiyorsanız veya kamera açısından profesyonel bir bakış açısı arıyorsanız, EISA sonuçları siz iyi fikirler sunabilir.

EISA 2016 yılın Enleri

En gelişmiş akıllı telefon HTC 10

5.2 inç boyutlarında olan cihaz Snapdragon 820 işlemcisine sahip. 4 GB RAM ve 32 GB Depolama birimiyle gelen cihaz ülkemizde şuan 2.800 TL civarından satışa sunuluyor.

En yenilikçi telefon LG G5

5.3 inç boyutlarında olan cihaz Snapdragon 820 işlemcisine sahip. 4 GB RAM ve 32 GB Depolama birimiyle gelen cihaz ülkemizde şuan 2.400 TL civarından satışa sunuluyor.

En iyi tüketici akıllı telefonu Huawei P9

5.2 inç boyutlarında olan cihaz HiSilicon Kirin 955 işlemcisine sahip. 3 GB RAM ve 32 GB Depolama birimiyle gelen cihaz ülkemizde şuan 2.400 TL civarından satışa sunuluyor.

En iyi akıllı telefon kamerası Galaxy S7

5.1 inç boyutlarında olan cihaz Samsung Exynos 8 Octa 8890 işlemcisine sahip. 4 GB RAM ve 32 GB Depolama birimiyle gelen cihaz ülkemizde şuan 2.800 TL civarından satışa sunuluyor.

En iyi bütçe dostu telefon Coolpad Torino

5.5 inç boyutlarında olan cihaz Snapdragon 617 işlemcisine sahip. 3 GB RAM ve 16 GB Depolama birimiyle gelen cihaz ülkemizde satışı bulunmuyor.

En iyi giyilebilir cihaz Garmin Fenix 3 Hr

En iyi VR HTC Vive

En iyi mobil hoparlör:JBL Charge 3

En iyi mobil kulaklık JBL Reflect Mini BT

Popüler Haberler

İlgili Haberler