Game of Thrones Dizisinin Öncesini Anlatan “House of the Dragon” Dizisinden İlk Video Paylaşıldı..

Son yılların en popüler dizilerinden birisi olan Game of Thrones dizisinin geçmiş yıllarını anlatan House of The Dragon diziden ilk video paylaşıldı.

George R.R. Martin’in “A Song of Ice and Fire” adlı kitap serisinden uyarlanan ve 2011 yılında yayın hayatına başlayan Game of Thrones dizisi izleyiciler tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı. Kısa süre içerisinde HBO’nun en çok izlenen dizilerinden birisi oldu. 2019 yılında 8.sezonu ile final yapan dizi, televizyon tarihinin en çok izlenen dizilerinden biri oldu ve büyük bir hayran kitlesine ulaştı.

Şimdi ise Game of Thrones dizisinde geçen hikayenin 300 yıl öncesini anlatan ve 10 bölümden oluşan House of The Dragon isimli yeni dizinin, 2022 yılında yayınlanması bekleniyor. Paylaşılan videoda, atmosfer ve kostümler Game of Thrones dizisindeki gibi muhteşem görünüyor.

House of the Dragon dizisi, Targaryen hanedanlığını konu alıyor. Dizinin senaristi Ryan J. Condal ve diziyi Miguel Sapochnik yönetiyor. Dizinin müziklerini ise Ramin Djawadi hazırlıyor.

House of the Dragon dizisi oyuncu kadrosunda; 

Matt Smith (Daemon Targaryen), Paddy Considine (Viserys Targaryen), Olivia Cooke (Alicent Hightower), Emma D’Arcy (Rhaenyra Targaryen), Ryan Corr, Jefferson Hall, David Horovitch, Graham McTavish yer alıyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler