ZTE Small Fresh 4’ün Haberi Geldi

Son dönemde akıllı telefon teknolojileri içerisinde Çinli teknoloji devlerinin yerleri artmaya başladı. Çin menşeine sahip olan birçok markanın pazara giriş yapmasıyla beraber bu alanda Çin’in büyük bir yükseliş yaşamasının yanı sıra markalarda bir bir yükselmeye başladı. İşte bu markalardan birisi de ZTE oldu. Ülkemizde de yakından tanınan markalardan biri olan ZTE, daha önce Turkcell ile girdiği işbirliği içinde de yeni ortak telefonlar üretmeye başlamıştı. Sadece marka ortaklığıyla değil bunun dışında pazarda kendi telefonlarıyla da yer almaya başlayan dev firma ardı ardına modellerini piyasaya sürmüş ve büyük oranda da başarı elde etmişti. Bu noktada ZTE’nin son bombasının ise ZTE Small Fresh 4 olacağı açıklandı.

Giriş Seviyesine Hitap Edecek

Daha önce ZTE Small Fresh 3 ile gündeme gelen marka kısa süre içerisinde uygun fiyatlarıyla beraber bu üründe satış oranlarını bir hayli yükseltmişti. Ürünün satış oranlarının bu kadar yükselmesi ve ürünün beklenen ilgiyi görmesiyle beraber ZTE Small Fresh 4 içinde beklenen haber geldi. 3’ün devam serisi olarak adlandırılan ZTE Small Fresh 4 için beklenen ilk duyuruları da yapan dev firma ürünün çıkış tarihi ve teknik detayları konusunda da açıklamalarda bulundu. Teknik özelliklere bakacak olursak giriş seviyesine hitap edeceği düşünülen telefonda 5.2 inç kavisli ekranın Full HD çözünürlük desteğinin ve 8 çekirdek işlemcinin yer alacağını belirtelim. Bunun yanında 2 GB RAM seçeneğiyle gelecek olan telefonun fiyatı da benzerlerine göre oldukça uygun olacak.

Çıkış Tarihi Yakın

Açıklanan ve doğrudan ZTE tarafından tanıtımı yapılan yeni ZTE Small Fresh 4 telefonlarının çıkış tarihi içinde beklenen haber verildi. Marka tarafından belirlenen çıkış tarihi için 26 Temmuz tarihi gösterildi. Bununla beraber sadece Çin içerisinde mi yoksa dünya pazarında mı satışa sunulacağı kesin olarak açıklanmayan telefonun bir önceki serisinin dünya pazarında sunulduğu düşünülürse bu serinin de dünya pazarına açılacağı düşünülüyor. Tabi çıkış tarihi her bölgede aynı olur mu işte orası merak konusu.

Popüler Haberler

İlgili Haberler