Yeni Nokia 3310 İçin Konsept Görüntüler Gelmeye Başladı

Akıllı telefonlara gösterilen ilgi tartışılmaz derecede oldukça fazla. Samsung, Apple gibi dev markaların satış rakamlarına bakacak olursak zaten durumu net bir şekilde anlayabiliyoruz. Milyonları geride bırakan satış oranları ile dikkat çeken akıllı telefon döneminin bazı alışkanlıkları da değiştirdiğini net bir şekilde söyleyebiliriz. Özellikle akıllı telefonların eski seri cep telefonu teknolojilerini geride bıraktığını da söylemek gerekiyor. Tabi bununla beraber bazı markalarda değişen teknolojiye ayak uyduramayarak cep telefonlarının döneminde kalmıştı. İşte bu markalardan biri olan Nokia şimdilerde yeniden akıllı telefon pazarına döndüğü gibi bununla beraber eski seriler için bazı adımlar da atıyor. Nokia 3310 ile beraber başlayacak olan furya ile Nokia eski amiral gemilerini bir bir yenileyecek.

Nokia 3310 Serisi Yeni Modellerle Beraber Geliyor

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan haberlere göre bir dönemin efsane serilerinden biri olan ve en sağlam cep telefonu modellerinden biri olarak anılan Nokia 3310 serisinin yenilenmiş yüzü ile yeniden piyasaya sürüleceği belirtilmişti. Kısa süre içerisinde yeniden piyasaya çıkacak olan telefonun ne gibi özelliklere sahip olacağı konusunda ise belli başlı iddialarda gündeme gelmişti.

Nokia 3310

Tüm bu özellik iddiaları dışında artık merakla beklenen yeni seri akıllı telefonların ilk görselleri de yayınlanmaya başlandı. Yayınlanan ilk görsellerde aslında nasıl bir Nokia 3310 ile karşı karşıya kalacağımızı gösterecek cinsten oldu.

Geniş Ekran Mı Gelecek?

Bu noktada aslında Nokia 3310 serisinin dokunmatik ekranlı bir akıllı telefon olarak değil yine bir cep telefonu olarak piyasaya sürüleceği belirtilmişti. Fakat yayınlanan son görsellerde biraz daha gelişmiş bir ekran ve dokunmatik yüzeyin söz konusu olabileceği ortaya çıktı. Bu noktada yeni seri bir akıllı telefon olmasa da yine de dokunmatik panelin yer alabileceği iddiaları da gündem oldu.

Bakalım yeni seri akıllı telefonlar içerisinde olmasa da cep telefonu alanında bir dönem en çok tercih ettiğimiz telefon serilerinden biri olan Nokia 3310 yenilenmiş versiyonu ile beraber ne kadar ilgi çekecek. Şimdiden bu noktada Nokia’ya eski serinin yenilenmiş yüzü için mesajlar gönderen ve merakla yeni seriyi bekleyen birçok kullanıcı olduğunu da hatırlatalım.

Popüler Haberler

İlgili Haberler