Yeni Apple Watch İki Farklı Modelle Gelecek

Son zamanlarda teknoloji dünyasının gündeminden düşmeyen Yeni Apple Watch ile ilgili olarak ilk bilgilerin gelmeye başladığı görülüyor. Apple iPhone 7 modeliyle birlikte resmi olarak tanıtılacağı tahmin edilen Yeni Apple Watch 2‘nin iki farklı modelle satışa sunulabileceği büyük bir merak uyandırdı.

Yeni Apple Watch 2 Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Kesin olmamakla birlikte Yeni Apple Watch 2 modellerinin 2016 yılının son çeyreğinde resmi olarak satışa sunulması bekleniyor. Tüm bunlara rağmen önümüzdeki ay içerisinde resmi olarak tanıtılması beklenilen Apple iPhone 7 modeli ile birlikte tanıtılacağı tahmin edilen Yeni Apple Watch 2 modelleriyle ilgili olarak ortaya çıkmış bir video veya fotoğraf yer almıyor. Bu sebepten dolayı da Yeni Apple Watch 2 modellerinin ertelenebileceği veya yeni modellerinin satışa sunulmayacağına dair çeşitli iddialar da ortaya atılıyor.

Yeni Apple Watch 2 Raporları Yayınlandı

KGI güvenlik şirketi tarafından Yeni Apple Watch 2 modelleriyle ilgili olarak ortaya çıkarılan analiz raporlarında ise akıllı saatin iki farklı modelle satışa sunulacağına dikkat çekiliyor. Hazırlanan raporda Yeni Apple Watch 2’nin standart ve gelişmiş olmak üzere iki farklı modelle satışa sunulacağı belirtiliyor.

Yeni Apple Watch 2 Gelişmiş Versiyonda Neler Olacak?

Yayınlanan raporun ardından teknoloji tutkunları tarafından gelişmiş ve standart versiyonları arasında ne gibi farklılıkların bulunacağı merak edilmeye başlandı. Açıklanan resmi bir teknik bilgi bulunmamasına rağmen yayınlanan rapora göre Yeni Apple Watch 2 gelişmiş versiyonunda GPS, barometre ve daha ince ekran olacağı iddia ediliyor.

Standart Versiyonda Neler Değişecek?

Yeni Apple Watch 2 akıllı saat modelinin gelişmiş versiyonuyla birlikte ortaya çıkması beklenilen standart versiyonda ise mevcut akıllı saat modeline kıyasla büyük bir yenilik geçirmeyeceği ve değişikliklerin genel olarak çeşitli iyileştirmelerle sınırlı kalacağı iddia ediliyor. Bunun yanı sıra mevcut modele oranla standart Apple akıllı saat modelinin daha uygun fiyatla satışa sunulacağı yapılan tahminler arasında yer alıyor.

Kullanım Süresi Artacak Mı?

Analiz raporlarında yer alan bilgiler arasında kullanım süresinin daha uzun olacağıyla ilgili bilgilere yer verilmesi dikkatlerden kaçmıyor. Batarya boyutunun artırılmasıyla birlikte Yeni Apple Watch 2 akıllı saat modellerinde kullanım süresinin kayda değer bir şekilde artırılacağı ifade ediliyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler