VAIO’dan Elit Bilgisayar Modeli Satışa Çıkacak!

Bilgisayar ve telefon sektöründe yer alan Sony markası, genellikle görünüşü ve stil sahibi tasarımlarıyla ünlü olan bir marka olarak biliniyor. İnsanların,  görünüşü ile ilgisini çeken telefon ve bilgisayar modelleri, özellik bazında pek önemsenmediği düşünülmekte. İşte Sony VAIO bilgisayar markası, yeni çıkarmayı hedeflediği bilgisayar modellerinde bu amaca yönelik çalışmalar yapmayı planlıyor!

Geniş Renk Yelpazesine Sahip VAIO C15

Sony markasının tasarımlar açıdan önemli bir seriye hitap eden VAIO ailesi için önemli bir haber mevcut! Bugün itibari ile tanıtılan VAIO C15 serisine sahip bilgisayarlar, 7 farklı renk alternatifine sahip olarak geliyor. Bunlar; Gri, Beyaz, Siyah, Bakır, Lacivert, Turuncu ve Sarı olarak sıralanıyor.

VAIO tarafından yapılan yoruma göre VAIO C15 serisine ait bilgisayarlar, modaya uygun bir tasarıma sahip olduğu ve özenle bu tasarımların bilgisayarlara aktarıldığı açıklandı. Cihaz için pastel renginin de bulunacağı söylenirken, bir noktaya dikkat çekmek istiyoruz! Aynı özelliğe sahip olan bazı cihazların fiyatlarında önemli bir farkın olacağı konuşuluyor.

vaio-c15-1469539747

Ağır ve baskın renkler ile gelen bazı VAIO C15 serisine ait modeller, normal renklerle gelen diğer ürünlere göre ciddi bir fiyat farklı ile gelmesi bekleniyor. VAIO C15 fiyatı, normal renkler için 641 dolar üzerinden satılması planlanırken, yoğun ve baskın olan siyah rengi; 910 dolar gibi inanılmaz bir farkla satış bulacak.

VAIO C15 Serisi Cihazlarının Özellikleri

  • Öncelikle bu seriye ait cihazların düşük performans ve yüksek fiyatlı bir yapıda olduğunun altını çizmekte büyük fayda var! Cihaz 15.5 inç boyutlarında 1366×768 piksel bir ekrana sahip olduğunu söyleyelim.
  • Bizce oldukça düşük sistem özelliklerine sahip olan VAIO C15 serisine ait cihazlarda 4 GB RAM bulunuyor. İşlemci olarak ise bu cihazlarda İntel Celeron 3215U mobil işlemci yer alıyor.
  • Yapılan açıklamalara göre bu cihazın daha üst versiyonları da bulunacak. İ3 işlemciye sahip olan ve ram kapasitesi olarak 8 GB RAM ile gelen bu cihaz, normal fiyatından daha yüksek bir meblağda satılması planlanıyor.

Dünyandaki bütün Sony marketlerinde satışa sunulacak olan bu seriye ait cihazlar için başka bir bilgi bulunmuyor

Popüler Haberler

İlgili Haberler