Telefon Almak İsteyenlere Müjde General Mobile 4G’de İndirim Var

Akıllı telefon piyasası üzerinde onlarca marka her seviyede telefon üreterek kullanıcıları ilgisini çekmeyi ve ihtiyaca yönelik cihazlar sunmayı çalışıyor. İhtiyaca yönelik ve uygun fiyata satılmakta olan General Mobile 4G cihazı için önemli bir haberimiz var. Zaten oldukça uygun fiyata gelen General Mobile 4G ürünü, şimdi önemli bir indirim ile kullanıcılara tekrar sunuluyor.

General Mobile Sürümden Kazanan Telefonu 4G

Türkiye piyasasında iyi iş yapan General Mobile markası, ürettiği giriş ve orta seviyeli telefonlar ile iyi kullanıcıların beğenisine sunarak ve başarılı bir üretim süreci geçirdiğini görüyoruz. Markanın seneler içerisinde çıkardığı telefonlar, ilgi içerisinde çokça tutulmuş ve tercih edilmişti. İşte 2016 yılının en sevilen ve en uygun olan General Mobile 4G için bir fiyat güncellemesi mevcut!

Normalde General Mobile 4G fiyatı 749 TL üzerinden satışa sunulmuştu. Bu fiyat ile oldukça fazla satış alan bu ürün, şimdi önemli bir fiyat indirimden bahsediyor. 21.07.2016 10:00 sularında Facebook üzerinden yaptığı açıklama aile General Mobile 4G indirimli fiyatı 599 TL olarak güncellendi. Yani tam tamına 150 TL seviyesinde önemli bir indirim söz konusu. Peki bu cihaz alınır mı? Bir bakalım…

General Mobile 4G İncelemesi

  • Öncelikle cihazda 5 inç boyutlarında 720p kalitesine sahip, Gorilla Glass 4 ile korunan bir ekran bulunuyor. Bu fiyata ideal özelliklere sahip olduğunu belirtelim.
  • İşlemci olarak 1.2 GHz hızında çalışmakta olan 64-Bit mimarisine uygun orta seviye Snapdragon 8916 işlemcisi bulunuyor. Bu özellikte cihaz fiyatına göre beklentiyi karşıladığının altını çizelim.
  • İşletim sistemi olarak Android 6.0.1 kullanan cihaz, Android 7.0 Nougat güncellemesini de alacağı kesinleşti. İşte bu özellik, cihazı 1 adım öne çıkarıyor!
  • Deneyimleme şansı elde ettiğim media özellikleri bakacak olursak, çift led ve otofokus özelliklerine sahip 13 MP arka ve 5 MP ön kamera bulunuyor. Ancak kullandığımda pek tatmin edici bir deneyim aldığımı söyleyemem!
  • Bu cihazı 2500 mAh boyutlarında bir batarya besliyor. Bu cihaz için yeterli olacağını söylemem gerekiyor. Yaptığım kullanıma göre ortalama bir telefon olarak ihtiyacınızı karşılayacağını düşünüyorum.

Popüler Haberler

İlgili Haberler