Tam 3200 Dolarlık Walkman

Teknoloji dünyasında köklü üreticilerden biri olan Sony; insanları şaşırtmayı, tanıtımını yaptığı Walkman ile başardı. Bu cihaz, günümüzün değerli maddelerinden olan altın kaplama ile donatılmış.

Sony firması, IFA 2016’da etkinliğinde, gündemde ki yerini kaybeden Walkman serisini yeniden piyasaya kazandırmak adına tanıtım yaptı. Üst seviye müzik deneyimi sunacak olan seri Signature serisi olarak adlandırılıyor. 1200 Dolardan başlayan ve altın model ile 3200 Dolar gibi yüksek bir fiyata sahip olan Walkman yanında, üst seviye 70mm kulaklık ve amfiyi de getiriyor.

Değeri tam 3200 dolar

Edinilen bilgiler göre Sony Walkman, 3200 dolar karşılığında alıcı bulacak. Kaliteli ve üst seviye kullanıcı deneyimi yaşatacak kulaklıklar ile birlikte iyi iş çıkardığı aşikâr. Son zamanlarda üretilen Walkman modelleri arasında en pahalı cihaz unvanını kazanacağı kesin. Fakat dilerseniz standart sürüm olan Walkman’a 1200 dolar ödeyerek sahip olabilirsiniz. Altın kaplama 3200 dolarlık model, 2017 yılının başlarında kullanıcılara sunulması beklenen farklı bir sürüm olacak. Bu model size daha iyi bir müzik deneyimi sunmak adına jack çıkışlarına giden kablolama parazitleri en aza indirmek için tasarlanmış.

 

 

 

Popüler Haberler

İlgili Haberler