Samsung’un Edge Ekranlı İlk Tableti

Geçtiğimizi günlerde ortaya çıkan iddialar Samsung’un yeni telefonu Galaxy S8’i, Mart ayında tanıtacağını belirtiyordu.  Daha önce yeni cihazın Şubat ayı içerisinde düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılması bekleniyordu. Samsung da bu etkinliği boş geçirmemek ve teknoloji dünyasını hayal kırıklığına uğratmamak adına Galaxy Tab S3’ü tanıtma kararı aldı.

Samsung Galaxy Tab S3’ün teknik özellikleri hakkında önemli iddialar geçtiğimiz hafta sızdırılmıştı. Bu bilgiler teknoloji dünyasında yayıldıktan sonra ise yeni tabletin tasarımına ait sızıntılar da gelmeye başladı. Slash Gear sitesi tarafından ortaya atılan iddialara göre Samsung‘un Edge ekranı Galaxy Tab S3 modeliyle birlikte tabletlere de eklenmiş olacak. Bir başka deyişle Samsung, Edge ekranlı tabletini ilk defa Mobil Dünya Kongresi’nde duyuracak.

Samsung Tablet Pazarında İddialı

Samsung, Tab S3 ile Apple’ın hakim olduğu tablet pazarında büyük ivme kazanmayı hedefliyor. Galaxy Tab S3’ün teknik özellikleri açısından da üstün bir cihaz olduğunu hatırlatalım. 26 Şubat’ta düzenlenecek Mobil Dünya Kongresi’nde yeni tablet hakkındaki tüm bilgileri hep birlikte öğreneceğiz.

Popüler Haberler

İlgili Haberler