Lenovo Yoga Tab 3 Plus Tanıtımı

Gelişmiş özelliklerle donatılmış Lenovo Yoga Tab 3 Plus, 18 saat şarj süresi sunan cihaz resmi olarak tanıtıldı.

Teknoloji devlerinin buluştuğu IFA 2016 etkinliğine katılmayı ihmal etmeyen Lenovo, yeni ürünlerini duyurdu. Bu cihazlar arasında ilgi çeken Lenovo Yoga Tab 3 Plus 18 saat şarj sunan cihaz göz doldurmayı başardı.

İşte Lenovo Yoga Tab 3 Plus’ın özellikleri

Teknik özellikleri sunulan yeni tableti Snapdragon 652 yonga seti ve 3GB RAM besleyecek. Android 6.0 işletim sistemi kullanan cihaz, 32 GB dahili depolama alanı ve USB-C girişi ile birlikte kullanıma sunulacak. Bu cihazda 10.1 inç büyüklüğünde 2K çözünürlük sunan bir ekran kullanılmış. Üstün ses kalitesi sunmayı planlayan Lenovo Yoga Tab 3 Plus, Dolby Atmos teknoloji tercih edilmiş. 9300 mAh batarya ile gözleri dolduran cihazı tam şarj etmek kolay. 24w hızlı şarj ile bataryayı doldurmak kolay olacaktır.

Cihaz Kişisel TV imkânı sağlıyor

Yeni ürün lanse edilirken kişisel TV tabiri kullanıldı. 2K bir çözünürlük, uzun süreli batarya ve gelişmiş bir ses teknoloji kullanıldığı hesaba katılırsa bu tabirin yanlış olmadığı görülüyor. Ayrıca bu cihaz su sıçramalarına karşı dayanıklı, IP51 sertifikasına sahip. Lenovo Yoga Tab 3 Plus’ın ekim ayında 300 dolar ile alıcı bulacağı bekleniyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler