iPad Pro İçin Pratik Çözümler Sunan Kılıf

Apple ürünlerinin tasarımı birçok üçüncü parti firmanın kazanç sağlamasına olanak veriyor. Bugüne kadar piyasaya iPhone modellerinin pil ömrünü uzatan, Earpods’un kaybolmasını önleyen ya da kulaklık girişini geri getirenler başta olmak üzere pek çok işlevsel kılıf geliştirildi. Üstelik bu ürünler kullanıcılar tarafından oldukça da rağbet görüyor. Son olarak iPad Pro için piyasaya sunulan kılıf cihazı çok daha işlevsel bir hale getirmeyi hedefliyor.

Apple ürünleri içerisinde iPad’e olan ilginin giderek düştüğü görülüyor ama yine de 2017’nin ilk çeyreğinde satılan iPad sayısı 13,1 milyon olarak kaydedildi. Diğer Apple ürünleri gibi tabletlerin de kullanıcılara sıkıntı yaratan ufak problemleri bulunuyor.

Orijinal Kılıfın Yarı Fiyatına

ATECH, tasarladığı yeni iPad Pro kılıfı sayesinde bu problemlere pratik çözümler geliştirdi. Yeni kılıflar cihazı korumanın yanı sıra kullanım esnasında destek olarak da kullanılabiliyor. Bugüne kadar Apple tarafından sunulan kılıflar kalem koyacak bir bölüm bulundurmazken ATECH kılıflara eklediği ufak bir bölüm ile bu eksikliği gideriyor. Kullanılan kumaş türü ve kalitesi hem çizilmelerin önüne geçiyor hem de cihazı toza karşı koruyor. Siyah, lacivert, gri ve kırmızı olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle sunulan kılıfın fiyatı 20 dolar. Bu fiyatın orijinal kılıfın yarı fiyatı olduğunu hatırlatmakta fayda var.

Popüler Haberler

İlgili Haberler