Su ve Toz Geçirmeyen e-Kitap Okuyucu Satışa Sunuldu

Son zamanların en çok ilgi gören teknoloji ürünleri arasında yer alan e-kitap okuyucu modelleri ülkemizde de hızlı bir şekilde yaygınlaşmaya devam ediyor. Amazon’un bir markası olan Kindle tarafından ülkemize getirilen teknolojiyle birlikte birçok marka tarafından ülkemiz pazarına giriş yapıldı. Farklı firmaların ülkemizde faaliyet göstermesiyle birlikte oldukça büyük bir rekabet ortamının oluştuğu ve buna bağlı olarak da fiyatlarda oldukça büyük düşüşlerin yaşandığı görülüyor.

Kobo Aura H2O Modeli Dikkat Çekiyor

Akıllı telefon modellerinde trend haline gelen su ve toza karşı dayanıklılık özelliği şimdi de e-kitap okuyucu modellerine geldi. Kobo tarafından üretilen ve Aura H2O model adı verilen cihazın tüm teknik detaylarından önce dayanıklı yapısıyla dikkatleri çekiyor. Cihazın sahip olduğu bu özellik sayesinde kişiler her ortamda her hangi bir problem yaşamadan kitap okumanın keyfini sürebilecekler.

Parlamayan Ekranla Kesintisiz Kitap Okuma Keyfi

Kobo Aura H2O e-kitap okuyucu modelinde 6,8 inç HD Carta E Ink dokunmatik ekran yer alıyor. Ekranın hiç bir şekilde parlamaması sayesinde doğrudan güneş altında bile yazılar normal bir kitap sayfasına basılmış gibi görünüyor. Bu sayede hem direk güneşin altında daha cihazdan kitap okunabilirken hem de göz sağlığı açısından hiç bir şekilde risk oluşturmamaktadır.

Yapılan testler neticesinde Kobo Auro H2O modelinin bağlantı noktası kapalı durumdayken 1 metre derinlikte 30 dakikaya kadar su geçirmediği görülmüştür.

Konfor Işığı Teknolojisi

Gündüzleri direk güneş altında bile rahatlıkla okunabilmesinin yanı sıra geceleri ise cihazın sahip olduğu konfor ışığı teknolojisi sayesinde geceleri de rahatlıkla kitap okunabiliyor. Hem gece hem de gündüz insan gözünü yormayan yapısıyla cihaz oldukça büyük bir ilgi görüyor.

2 Aya Kadar Pil Ömrü

Minimum güç sarfiyatıyla e-kitap okuyucu 2 aya kadar tek şarjla rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayrıca 4 GB dahili hafızaya sahip olan cihaza 3 bin kitaba kadar yüklenebiliyor.

Cobo Auro H2O Fiyatı

Cobo Auro H2O modeli sahip olduğu tüm bu dikkat çekici özelliklerle ülkemizde 650 TL civarında satın alınabiliyor. Ayrıca ülkemizde faaliyet gösteren birçok kitabevinin internet sitesi üzerinden e-kitaplar da uygun fiyatlarla satın alınabiliyor.

Popüler Haberler

İlgili Haberler